ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Robby Bubble U12 - Série B / Brno (Olympia pláž)


kategorie: Chlapci + dívky
žebříček pro zapsání bodů: kraj Jihomoravský - U12
13. 5. 2023

ONLINE VÝSLEDKY A ROZPIS ZÁPASŮ ZDE

  • Registrace do středy do 23:59
  • Platba startovného přes e-shop do pátku 12:00 (na místě nebude možné platit startovné)
  • Dohlášky do čtvrtka 20:00 (týmy, které se přihlásí po konci registrace a je otevřena 2. liga, jsou automaticky nasazeni do 2. ligy
  • Žádosti o DK do čtvrtek 10:00 na email info@beachturnaje.cz
  • Odhlášení do čtvrtku 20:00 (pak pouze s potvrzením od lékaře), případné propadnutí startovného
  • Přihlášení po konci registrace maximálně do naplnění kapacity 1. ligy, pokud je otevřená 2. liga týmy jdou automaticky do 2. ligy
  • Minimální počet je 6 týmů 2. liga se bude konat pouze pokud bude v 2. lize minimálně 6 týmu
  • Špatně přidělené body a jiné námitky do čtvrtka do 10:00 na email (info@beachturnaje.cz), poté nebudou již akceptovány
  • Body pro nasazení v turnaji jsou pouze body JMK

Rozdělení do jedotlivých lig je následující:

1. liga - hráči v hlavní soutěží (16 hráčů)

2. liga - hráči v náhradnících (16 hráčů)

Partnerem turnaje kategorie JMK U12 Série B je Robby Bubble.
Registrace týmů v den turnaje je 8:30 - 8:45. začátek turnaje je 9:00. (2. liga registrace ve 13.00 - 13:15, začátek turnaje 13:30)
V případě, že bude více jak 16 týmů, hrají se dva turnaje v jeden den. Od 9:00 1.liga, 13:30 2.liga.
Rozdělení do turnaje je vždy podle bodů
Startovné lze zaplatit pouze přes e-shop 
250 Kč / hráč
Kontakt na oganizátora: Lukáš Borek, 774444879

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Natálie Reindlová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 100.00 Jakub Lamač START B6, z.s. 100.00
2 Anna Neubauerová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00 Linda Čejková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00
3 Sára Tejkalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 80.00 Ema Božková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 80.00
4 Vilma Ručková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00 Anežka Chaloupková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00
5 Karolína Vyhlídalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 63.00 Veronika Šánová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 63.00
5 Alexia Piro BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 63.00 Anežka Blatná BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 63.00
© ČVS 2015-2018