Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Pohár ČVS, Chodov


kategorie: Muži
28. 7. 2012 - 29. 7. 2012

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 30.00 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00
2 Martin David Kladno volejbal cz 27.00 Pavel Krč Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 27.00
3 Stanislav Vachoušek Volejbal Praga, z.s. 24.00 Miloslav Marel TJ ČZU Praha z.s. 24.00
4 Tomáš Hakl VK Lvi Praha, z.s. 21.00 Tomáš Váňa 21.00
5 Luděk Filip TJ NETOLICE 1892, z.s. 18.00 Petr Šanda TJ NETOLICE 1892, z.s. 18.00
6 Jan Forst Tělovýchovná jednota Union Plzeň, z.s. 18.00 Ondřej Kust USK Slavia Plzeň, z.s. 18.00
7 Jiří Plachý TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 15.00 Tomáš German TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 15.00
8 Tomáš Mužík Tělocvičná jednota Sokol Modřany 15.00 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00
9 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Kryštof Havlín BEACHVOLEJBALOVÁ AKADEMIE z.s. 12.00
10 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Štěpán Trojan Kladno volejbal cz 12.00
11 Jan Zvěřina Prague beach team, z.s. 12.00 Martin Drobný Prague beach team, z.s. 12.00
12 Riziero Boccia Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Michal Rázek 12.00
13 Michal Palas Beach Service club z.s. 9.00 Patrik Malios Beach Service club z.s. 9.00
14 Martin Hlavatý Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 9.00 Martin Lacný 9.00
15 Andrej Takáč Beach Service club z.s. 9.00 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 9.00
16 Adam Kočík Volejbal Praga, z.s. 9.00 Jan Špiller Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14, z.s. 9.00
17 Lukáš Kodera VK Karlovarsko, z.s. 6.00 Martin Kabrna BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.00
18 Jan Šaling Volejbal Sokolov, z.s. 6.00 David Hroníček Prague beach team, z.s. 6.00
19 Michal Nečesánek Prague beach team, z.s. 6.00 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 6.00
20 Martin Havlín Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00 Radim Novák Chlumecká sportovní, z.s. 6.00
21 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 6.00 Luboš Andert TJ Šumperk, z.s. 6.00
22 Daniel Krejčí TJ Spartak Perštejn, z.s. 6.00 Vít Mašek VK Karlovarsko, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018