Mucha Sekt Ženy (ABV body) / Brno (Olympia pláž)


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: kraj Jihomoravský - dospeli - zeny
žebříček pro propsání bodů: Ženy
16. 7. 2023

ONLINE VÝSLEDKY A ROZPIS ZÁPASŮ ZDE

  • Registrace do středy do 23:59
  • Platba startovného přes e-shop do pátku 12:00 (na místě nebude možné platit startovné)
  • Dohlášky do čtvrtka 20:00 (týmy, které se přihlásí po konci registrace a je otevřena 2. liga, jsou automaticky nasazeni do 2. ligy
  • Žádosti o DK do čtvrtek 10:00 na email info@beachturnaje.cz
  • Odhlášení do čtvrtku 20:00 (pak pouze s potvrzením od lékaře), případné propadnutí startovného
  • Přihlášení po konci registrace maximálně do naplnění kapacity 1. ligy, pokud je otevřená 2. liga týmy jdou automaticky do 2. ligy
  • Minimální počet je 6 týmů 2. liga se bude konat pouze pokud bude v 2. lize minimálně 6 týmu
  • Špatně přidělené body a jiné námitky do čtvrtka do 10:00 na email (info@beachturnaje.cz), poté nebudou již akceptovány
  • Body pro nasazení v turnaji jsou pouze body JMK

Rozdělení do jedotlivých lig je následující:

1. liga - hráči v hlavní soutěží (16 hráčů)

2. liga - hráči v kvalifikaci (16 hráčů)

Partnerem turnaje kategorie JMK Ženy je Mucha Sekt.
Registrace týmů v den turnaje je 8:30 - 8:45. začátek turnaje je 9:00. (2. liga registrace ve 13.00 - 13:15, začátek turnaje 13:30)
V případě, že bude více jak 16 týmů, hrají se dva turnaje v jeden den. Od 9:00 1.liga, 13:30 2.liga.
Rozdělení do turnaje je vždy podle bodů
Startovné lze zaplatit pouze přes e-shop 
300 Kč / hráč
Kontakt na oganizátora: Lukáš Borek, 774444879

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápis Body propisJménoOddílBody zápis Body propis
1 Zuzana Červinková Vysokoškolský sportovní klub Univerzita Brno 100.00 15.00 Michaela Pleskačová VK Brno, z.s. 100.00 15.00
2 Pavla Chlíbková Volejbalový klub Chudák pes 90.00 13.50 Tereza Ostranská Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 90.00 13.50
3 Barbora Valtrová VK Moravská Slávia Brno, z.s. 80.00 12.00 Karolína Pavelková Klub rekreačního sportu Uničov, spolek 80.00 12.00
4 Zuzana Barvínková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00 10.50 Jiřina Kubínová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00 10.50
5 Nikola Vrchotová SK-V 41 Tábor z.s. 63.00 9.45 Soňa Poláčková Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 63.00 9.45
5 Tereza Komárková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 63.00 9.45 Eva Mrhálková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 63.00 9.45
5 Vladimíra Volcová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 63.00 9.45 Erika Rachůnková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 63.00 9.45
5 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 63.00 9.45 Nikola Dzurendová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 63.00 9.45
9 Kristýna Sýkorová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 50.00 7.50 Anna Kadlecová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 50.00 7.50
9 Eva Šišková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 50.00 7.50 Dorota Komanová Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov 50.00 7.50
9 Anežka Rejzková VK Brno, z.s. 50.00 7.50 Gabriela Chytilová BeachPunk Team z.s. 50.00 7.50
© ČVS 2015-2018