Reprezentace
8. 6. 2023
Ženy - turnaj GEL Pitesti : ROU - CZE
Reprezentace
10. 6. 2023
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
14. 6. 2023
Muži - turnaj GEL Tampere : FIN - CZE
Reprezentace
14. 6. 2023
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
17. 6. 2023
Muži - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
31. 8. 2023
Muži - ME : POL - CZE, Skopje
Reprezentace
1. 9. 2023
Muži - ME : DEN - CZE, Skopje
Reprezentace
2. 9. 2023
Muži - ME : NED - CZE, Skopje
Reprezentace
4. 9. 2023
Muži - ME : CZE - MNE, Skopje
Reprezentace
6. 9. 2023
Muži - ME : MKD - CZE, Skopje
 

Český pohár U18 (celostátní) / Praha (Strahov)


kategorie: Chlapci U18
27. 5. 2023

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: klikněte zde

--------------------------------------------------------

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Karel Tušek Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 60.00 Rostislav Košina Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 60.00
2 Lukáš Koutný Prague beach team, z.s. 54.00 David Vyoral Prague beach team, z.s. 54.00
3 Ondřej Tkadlec Kladno volejbal cz 48.00 Jiří Donát Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 48.00
4 Šimon Tůma Prague beach team, z.s. 42.00 Marek Hodr Prague beach team, z.s. 42.00
5 Mikuláš Plšek Beachpoint z. s. 36.00 Tobiáš Přichystal Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
5 Jan Kuthan Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Martin Bizzuto Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 36.00
5 Vít Sobíšek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Adam Ragač Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
5 Lukáš Pešek Beach Service club z.s. 36.00 Vojtěch Kudrnovský Beach Service club z.s. 36.00
9 Václav Pantůček START B6, z.s. 27.00 Jakub Vaculík START B6, z.s. 27.00
9 Filip Šplíchal Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 27.00 Adam Konrád Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 27.00
9 Theodor Vašut Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 27.00 Adrian Ibrahim Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 27.00
9 Jakub Kraffer Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 27.00 Václav Seidl Volejbalový klub Příbram z.s. 27.00
13 Michal Beran START B6, z.s. 21.00 Josef Vokřínek START B6, z.s. 21.00
13 Šimon Kuna Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 21.00 Lukáš Novotný Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 21.00
13 Gabriel Hossain Prague beach team, z.s. 21.00 Martin Skalický Beachpoint z. s. 21.00
13 Jaroslav Vítek Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 21.00 Adam Pačes Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 21.00
17 Lukáš Dominik Rek Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 15.00 David Suchánek Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 15.00
17 Jiří Ryšavý Prague beach team, z.s. 15.00 Matěj Možiš Prague beach team, z.s. 15.00
© ČVS 2015-2018