Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Ideastav Cup


kategorie: Muži
21. 7. 2012 - 22. 7. 2012
Přihlášky (registrace) na turnaj Ideastav Cup se provádějí pouze na adrese www.ideastavcup.cz přímo u pořadatele turnaje. Termín uzávěrky přihlášek je v pondělí 16.7.2012 ve 20:00 hodin

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
0 Jan Ostrý Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih 0 Martin Kabrna BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 0
1 Robert Kufa Beach Service club z.s. 50.00 Jan Hadrava Tělocvičná jednota Sokol Brno I 50.00
2 David Kufa SK HAMR, z.s. 45.00 Ondřej Přidal VK Lvi Praha, z.s. 45.00
3 Jan Dumek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
4 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 35.00 Michal Finger VK Lvi Praha, z.s. 35.00
5 Martin David Kladno volejbal cz 30.00 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 30.00
6 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 30.00 Vladek Pavelka Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 30.00
7 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 25.00 Jaroslav Pavlas Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 25.00
8 Petr Sedláček 25.00 Viktor Pak 25.00
9 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 20.00 Luděk Filip TJ NETOLICE 1892, z.s. 20.00
10 Martin Lébl TJ ABC Braník, z.s. 20.00 Peter Pláteník BEACHVOLLEY SPORT z.s. 20.00
11 Ondřej Hromádko Prague beach team, z.s. 20.00 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00
12 Tomáš Michalec Beach Volley Club Olomouc 20.00 Michal Provazník Blue Volley Ostrava, z.s. 20.00
13 Stanislav Vachoušek Volejbal Praga, z.s. 15.00 Miloslav Marel TJ ČZU Praha z.s. 15.00
14 Miroslav Mooz Chlumecká sportovní, z.s. 15.00 Petr Minařík Volejbal.Kladno.cz s.r.o. 15.00
15 Viktor Lípa Volejbalové sdružení Drásov 15.00 Petr Říha Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 15.00
16 Marek Šimko START B6, z.s. 15.00 Igor Stejskal Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 15.00
17 Ondřej Michálek Club Sport Vítkov, z.s. 10.00 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 10.00
18 Tomáš Mužík Tělocvičná jednota Sokol Modřany 10.00 Matěj Kollár SVK 10.00
19 Martin Hlavatý Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 10.00 Martin Lacný 10.00
20 Michal Palas Beach Service club z.s. 10.00 Patrik Malios Beach Service club z.s. 10.00
23 Petr Kovařík 10.00 Pavel Rotrekl Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.00
25 Ivo Dědek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 5.00 Tomáš Hakl VK Lvi Praha, z.s. 5.00
26 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 5.00 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 5.00
27 Jaroslav Samek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 2.50 Milan Hadrava SK HAMR, z.s. 2.50
30 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 2.50 Pavel Krč Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 2.50
32 Jiří Plachý TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 2.50 Michal Michajlec 2.50
© ČVS 2015-2018