ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Letní pohár / Roztoky u Prahy


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
25. 6. 2023

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE

--------------------------------------------------------

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Mariana Tomasová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 40.00 Jana Mrkvičková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 40.00
2 Tereza Novotná S V B C, z.s. 36.00 Radka Veselá S V B C, z.s. 36.00
3 Olga Malůšková SK HAMR, z.s. 32.00 Jana Krupařová Univerzitní sportovní klub Pardubice, z.s. 32.00
4 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00 Veronika Čurdová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00
5 Dominika Koubová Prague beach team, z.s. 24.00 Petra Šimonovská Prague beach team, z.s. 24.00
5 Lucie Nosálková SK HAMR, z.s. 24.00 Linda Francová SK HAMR, z.s. 24.00
5 Eliška Hemerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Eliška Wiesnerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
5 Petra Mihálová Sportovní klub Meteor Praha 24.00 Anna Pavlovová TJ Lokomotiva Břeclav volejbalový oddíl, pobočný spolek 24.00
9 Kateřina Smetanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00 Anna Kellerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00
9 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 16.00 Barbora Teplá Beachpoint z. s. 16.00
9 Amálie Pížová Beach škola Plzeň, z.s. 16.00 Veronika Mrázková Prague beach team, z.s. 16.00
9 Adéla Jarošíková SK Volejbal Klatovy, z.s. 16.00 Žaneta Foxová S V B C, z.s. 16.00
13 Vendula Rusá Beachclub ChaPadlo z.s. 12.00 Michaela Bártová Spikes Nebušice, z.s. 12.00
13 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 12.00 Eliška Trněná Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00
13 Lenka Mrázová Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 12.00 Dana Fučíková TJ ABC Braník, z.s. 12.00
13 Leona Strnadová Beachpoint z. s. 12.00 Gabriela Vovková Univerzitní sportovní klub Pardubice, z.s. 12.00
17 Ruby Pavoučková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.00 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 8.00
17 Johana Regentová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 8.00 Viktorie Linhartová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 8.00
19 Soňa Poláčková Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 4.00 Klára Klimtová Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 4.00
19 Lenka Dudlová Prague beach team, z.s. 4.00 Petra Šebková Prague beach team, z.s. 4.00
19 Natalie Boušková Prague beach team, z.s. 4.00 Rebeka Hanková Prague beach team, z.s. 4.00
19 Linda Skoufi Beach Service club z.s. 4.00 Barbora Andreasová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 4.00
19 Stella Jonke Beach Service club z.s. 4.00 Kristýna Holubová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.00
19 Adéla Šimíčková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 4.00 Beáta Čiverná Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 4.00
© ČVS 2015-2018