ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

RAUCH Český pohár / Pňov - Předhradí


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - muži
18. 5. 2013 - 19. 5. 2013
PROPOZICE KVALIFIKACE V PÁTEK 17.5.2013 OD 16:30!

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Jaroslav Pavlas Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 35.00 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 35.00
2 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 31.50 Ondřej Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 31.50
3 Martin Tichý Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00 Filip Kramar TJ LIGNUM - Morávka 28.00
4 David Kufa SK HAMR, z.s. 24.50 Ondřej Přidal VK Lvi Praha, z.s. 24.50
5 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 21.00 Martin David Kladno volejbal cz 21.00
6 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 21.00 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 21.00
7 Igor Stejskal Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 17.50 Marek Šimko START B6, z.s. 17.50
8 Pavel Rotrekl Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 17.50 Tomáš Hakl 17.50
9 Petr Sedláček 14.00 Petr Minařík 14.00
10 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 14.00 Radek Wencl Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 14.00
11 Jiří Kratochvíl SK HAMR, z.s. 14.00 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 14.00
12 Vladimír Němeček Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 14.00 Aleš Dittrich Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště 14.00
13 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 10.50 Luděk Filip VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. 10.50
14 Martin Lacný 10.50 Martin Hlavatý Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 10.50
15 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 10.50 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 10.50
16 Petr Kořán Volejbal Sokolov, z.s. 10.50 Jan Šaling 10.50
17 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 7.00 Tomáš Mužík Tělocvičná jednota Sokol Modřany 7.00
18 Vladek Pavelka Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 7.00 Riziero Boccia 7.00
19 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.00 Ondřej Perušič Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 7.00
20 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 7.00 Jan Zvěřina Prague beach team, z.s. 7.00
21 Jan Špiller Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14, z.s. 7.00 Adam Kočík Volejbal Praga, z. s. 7.00
22 Tomáš Pála Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 7.00 Lukáš Havlíček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 7.00
23 Michal Růčka Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 7.00 Jan Čáp TJ Sokol Okrouhlice 7.00
24 Michael Hadrava Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 7.00 Donovan Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 7.00
25 Zdeněk Drga 3.50 Michal Palas Beach Service club z.s. 3.50
© ČVS 2015-2018