Reprezentace
5. 8. 2021
Ženy - přípravný turnaj v HUN : HUN, AZE, NED, CZE
Reprezentace
24. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
Reprezentace
25. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
 

Český pohár / Brno


kategorie: Muži
1. 6. 2013 - 2. 6. 2013
PROPOZICE KVALIFIKACE V PÁTEK 31.5.2013 VE 14:00!!!

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 David Kufa SK HAMR, z.s. 35.00 Ondřej Přidal VK Lvi Praha, z.s. 35.00
2 Milan Moník Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 31.50 Filip Habr Kladno volejbal cz 31.50
3 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00 Filip Kramar SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 28.00
4 Donovan Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.50 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 24.50
5 Jan Dumek Club Sport Vítkov, z.s. 21.00 Jakub Veselý VK Dukla Liberec 21.00
6 Michal Provazník Blue Volley Ostrava, z.s. 21.00 Martin David Vavřinec Kladno o.s. 21.00
7 Jaroslav Pavlas Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 17.50 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 17.50
8 Viktor Lípa Volejbalové sdružení Drásov 17.50 Petr Říha Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 17.50
9 Josef Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 14.00 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 14.00
10 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 14.00 Luděk Filip TJ NETOLICE 1892, z.s. 14.00
11 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 14.00 Michal Koláček Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 14.00
12 Tomáš Hakl VK Lvi Praha, z.s. 14.00 Pavel Rotrekl Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00
13 Petr Sedláček 10.50 Stanislav Vachoušek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 10.50
14 Tomáš Mužík Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 10.50 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.50
15 Štěpán Trojan Kladno volejbal cz 10.50 Tomáš Váňa 10.50
16 Vladek Pavelka Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 10.50 Michal Růčka Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 10.50
17 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 7.00 Marcel Mysliveček Beachclub Strahov, z.s. 7.00
18 Igor Stejskal Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 7.00 Marek Šimko START B6, z.s. 7.00
19 Ondřej Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 7.00 Ondřej Perušič Beachclub Strahov, z.s. 7.00
20 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 7.00 Marek Hauba Beach Service club z.s. 7.00
21 Jiří Kratochvíl SK HAMR, z.s. 7.00 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 7.00
22 Radomír Vinkler Tělocvičná jednota Sokol Brno I 7.00 Michael Mark 7.00
23 Martin Caban Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 7.00 Petr Doubravský Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 7.00
24 Milan Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 7.00 Michael Hadrava Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 7.00
25 Stanislav Pochop TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. 3.50 David Juračka Volejbalový klub Příbram z.s. 3.50
26 Michal Palas Beach Service club z.s. 1.75 Jakub Heřman Tělovýchovná jednota PRAGA 1.75
27 Jan Zvěřina Prague beach team, z.s. 3.50 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 3.50
28 Martin Lacný Prague beach team, z.s. 1.75 Martin Hlavatý Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 1.75
35 Michal Kvapilík SK Kojetín 2016, z.s. 1.75 Radek Dostál SK Kojetín 2016, z.s. 1.75
36 Jan Keprt 3.50 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 3.50
© ČVS 2015-2018