ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Podještědská beachliga 2023/24 - 1.kolo - U12 chlapci + dívky / Liberec

Nad Školou 278, Liberec - Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou
kategorie: Chlapci + dívky
žebříček pro zapsání bodů: Podještědská beachliga 2023/2024 - U12 chlapci + dívky
17. 9. 2023

Krajská soutěž Libereckého kraje.

Areál

Beach Volley Vratislavice

Nad Školou 278

LIBEREC  11

Kontaktní osoba: Martin Votrubec

tel. 777035265

mail: moje.kudrny@seznam.cz

https://beachvratislavice.cz/prihlasky-na-turnaje/1-podjestedska-liga-23-24

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Václav Votrubec Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 25.00 Tobiáš Houška Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 25.00
2 Karolína Teplíková Beach club Harcov - Liberec, z.s. 24.00 Lucie Markéta Pavlíková Beach club Harcov - Liberec, z.s. 24.00
3 Eduard Sedlatý TJ ABC Braník, z.s. 23.00 Marie Sedlatá Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 23.00
4 Vojtěch Juriga Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 22.00 Adam Sůra Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 22.00
6 Petr Skála Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 20.00 Štěpán Hájek Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 20.00
7 Dita Šimonová Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 19.00 Beáta Černíková Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 19.00
© ČVS 2015-2018