Staropramen Cool Super Cup / Máchovo jezero


kategorie: Muži
7. 6. 2013 - 9. 6. 2013
PROPOZICE KVALIFIKACE V PÁTEK 7.6.2013 V 16:00!

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
2 Martin David Kladno volejbal cz 90.00 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00
4 David Kufa SK HAMR, z.s. 70.00 Ondřej Přidal VK Lvi Praha, z.s. 70.00
5 Jaroslav Pavlas Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 60.00 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 60.00
6 Ondřej Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 60.00 Ondřej Perušič Beachclub Strahov, z.s. 60.00
7 Jan Dumek Club Sport Vítkov, z.s. 50.00 Jakub Veselý VK Dukla Liberec 50.00
8 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 50.00 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 50.00
9 Josef Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 40.00 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 40.00
10 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Filip Kramar TJ LIGNUM - Morávka 40.00
11 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Petr Sedláček 40.00
12 Michal Provazník Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 40.00 Tomáš Hakl VK Lvi Praha, z.s. 40.00
13 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 30.00 Luděk Filip TJ NETOLICE 1892, z.s. 30.00
14 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00 Tomáš Mužík Tělocvičná jednota Sokol Modřany 30.00
15 Tomáš Váňa 30.00 Štěpán Trojan Kladno volejbal cz 30.00
16 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 30.00 Radek Wencl Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 30.00
17 Jiří Kratochvíl SK HAMR, z.s. 20.00 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 20.00
18 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.00 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 20.00
19 Daniel Šlahař Prague beach team, z.s. 20.00 Michal Palas Beach Service club z.s. 20.00
20 Michal Hons Prague beach team, z.s. 20.00 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 20.00
21 Roman Reismüller Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.00 Riziero Boccia Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.00
22 Martin Drobný Prague beach team, z.s. 10.00 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 10.00
23 Martin Lacný Prague beach team, z.s. 10.00 Martin Hlavatý Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 10.00
24 Michael Hadrava Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 10.00 Donovan Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00
25 Petr Doubravský Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 10.00 Martin Caban Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 10.00
26 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 10.00 Pavel Krč Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.00
27 Tomáš German TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 10.00 Jiří Plachý TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 10.00
28 Vladimír Němeček Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 10.00 Aleš Dittrich Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště 10.00
© ČVS 2015-2018