Beachliga - muži 2.kolo (ABV body) / BVŠP - Koráb


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: beachliga muži
žebříček pro propsání bodů: Muži
28. 10. 2023

Krajský turnaj - Praha

Startovní listina kategorie DOSPĚLÍ: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

 

28.10.2023 Sportcentrum Koráb, Krejčího 2377, Praha 8 

1.liga muži

registrace 8:00

začátek turnaje 8:30

2.liga muži

registrace 14:30

začátek turnaje 15:00 

 

Startovné 800 Kč dvojice ( platba na místě v hotovosti) potvrzení o platbě vydáváme pouze na místě organizátorem turnaje 

 

Hrajeme o hodnotné ceny o našich partnerů, těšíme se na vás 


organizuje:  Adam Waber 777474487 

supervisor: Martin Tichý 775981809 beachskola@domyno.cz

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápis Body propisJménoOddílBody zápis Body propis
1 Leo Williams RSA 200.00 20.00 Václav Kurka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 200.00 20.00
2 Lukáš Olšanský Prague beach team, z.s. 196.00 18.00 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 196.00 18.00
3 Tomáš Beneš VK Sever Žatec, z.s. 192.00 16.00 Pavel Blaschke TJ ASTRA Zahradní Město, z.s. 192.00 16.00
4 Vojtěch Pavlusek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 188.00 14.00 Vojtěch Votava Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 188.00 14.00
5 Martin Toufar Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 184.00 12.60 Kryštof Kvíčala Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 184.00 12.60
6 Adam Waber Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 180.00 12.60 František Mlejnecký Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 180.00 12.60
7 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 176.00 12.00 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 176.00 12.00
7 Ondřej Beneš Prague beach team, z.s. 176.00 12.00 Karel Šteker Prague beach team, z.s. 176.00 12.00
9 Teodor Schinko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 168.00 10.00 Ondřej Kuliš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 168.00 10.00
9 Vojtěch Novotný Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 168.00 10.00 Lukáš Gažar Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 168.00 10.00
11 Ondřej Neumann Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 160.00 9.00 Karel Tušek Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 160.00 9.00
11 Vít Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 160.00 9.00 Jan Neuschaefer Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 160.00 9.00
13 Ioannis Spyroglou GRE 152.00 7.00 Filip Pecserke BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 152.00 7.00
13 Ondřej Šíra Tělocvičná jednota Sokol Brno I 152.00 7.00 Tomáš Cafourek TJ Sokol Řepy, z.s. 152.00 7.00
13 Jan Předota Prague beach team, z.s. 152.00 7.00 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 152.00 7.00
13 Ihor Skvortsov UKR 152.00 7.00 Vlastimil Mikiska Sportovní klub Meteor Praha 152.00 7.00
101 Mikuláš Plšek Beachpoint z. s. 184.00 5.00 Tobiáš Přichystal VK Lvi Praha, z.s. 184.00 5.00
102 Petr Šádek Tělocvičná jednota Sokol Řevnice 180.00 4.50 Miroslav Smetana Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek 180.00 4.50
103 Gleb Kleimenov TJ Slavia Žižkov, spolek 176.00 4.00 Michal Frolov Prague beach team, z.s. 176.00 4.00
104 Michal Krchňák SVK 172.00 3.50 Viktor Kadeřábek BeachPunk Team z.s. 172.00 3.50
105 Marek Kučera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 168.00 3.00 David Vyoral Prague beach team, z.s. 168.00 3.00
105 Ondřej Šimša Prague beach team, z.s. 168.00 3.00 Juraj Kozic SVK 168.00 3.00
107 Andrii Holub UKR 160.00 3.00 Denys Spirin UKR 160.00 3.00
107 Vítězslav Šimek Beach Service club z.s. 160.00 3.00 Ondřej Turek Beach Service club z.s. 160.00 3.00
109 Lukáš Havlíček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 152.00 2.70 Daniel Maldonado Prague beach team, z.s. 152.00 2.70
© ČVS 2015-2018