Beachliga - ženy 2.kolo (ABV body) / BVŠP - Koráb


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: beachliga ženy
žebříček pro propsání bodů: Ženy
29. 10. 2023

Krajský turnaj - Praha

Veškeré informace k turnajům PBL v obecných propozicích. 

Startovní listina kategorie DOSPĚLÍ: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

 

29.10.2023 Sportcentrum Koráb, Krejčího 2377, Praha 8 

1.liga ženy

registrace 8:00

začátek turnaje 8:30

2.liga ženy

registrace 14:30

začátek turnaje 15:00 

 

Startovné 800 Kč dvojice ( platba na místě v hotovosti) potvrzení o platbě vydáváme pouze na místě organizátorem turnaje 

 

Hrajeme o hodnotné ceny o našich partnerů, těšíme se na vás 


organizuje:  Adam Waber 777474487 

supervisor: Martin Tichý 775981809 beachskola@domyno.cz

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápis Body propisJménoOddílBody zápis Body propis
1 Katarina Kapralova SVK 200.00 25.00 Barbora Rédl Adamčíková VK Brno, z.s. 200.00 25.00
2 Petra Šimonovská Prague beach team, z.s. 196.00 22.50 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 196.00 22.50
3 Olga Malůšková SK HAMR, z.s. 192.00 20.00 Jana Mikisková Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice 192.00 20.00
4 Alena Novotná TJ Orion Praha, z.s. 188.00 17.50 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 188.00 17.50
5 Anna Pavlovová TJ Lokomotiva Břeclav volejbalový oddíl, pobočný spolek 184.00 15.75 Oldřiška Žídková SK HAMR, z.s. 184.00 15.75
6 Nikola Vrchotová SK-V 41 Tábor z.s. 180.00 15.75 Klára Klimtová Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 180.00 15.75
7 Kateřina Smetanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 176.00 15.00 Anna Kellerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 176.00 15.00
7 Veronika Čurdová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 176.00 15.00 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 176.00 15.00
9 Kamila Nemastová Volejbal Modřany, z.s. 168.00 12.50 Anna Rakovičová Tělocvičná jednota Sokol Řeporyje 168.00 12.50
10 Lucie Bímová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 164.00 11.25 Sára Müllerová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 164.00 11.25
11 Eliška Hemerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 160.00 11.25 Eliška Wiesnerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 160.00 11.25
11 Lada Brančíková Prague beach team, z.s. 160.00 11.25 Hana Vanerová Prague beach team, z.s. 160.00 11.25
13 Amélie Cyroňová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 152.00 8.75 Justina Ronovská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 152.00 8.75
14 Lenka Mrázová Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 148.00 8.75 Iva Ackermanová Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. 148.00 8.75
15 Adéla Šimíčková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 144.00 8.75 Eliška Trněná Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 144.00 8.75
16 Ruby Pavoučková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 140.00 8.75 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 140.00 8.75
101 Elena Svobodová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 184.00 6.25 Adéla Petříková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 184.00 6.25
102 Barbora Klimšová Beach Aréna Ústí n. L., z.s. 180.00 5.63 Jana Vránová Beach Aréna Ústí n. L., z.s. 180.00 5.63
103 Amálie Ebertová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 176.00 5.00 Agáta Dušková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 176.00 5.00
104 Denisa Bozsokiová SK HAMR, z.s. 172.00 4.38 Soňa Poláčková Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 172.00 4.38
105 Kristýna Dvořáková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 168.00 3.75 Barbora Fialová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 168.00 3.75
106 Petra Šebková Prague beach team, z.s. 164.00 3.75 Kristýna Pancová Prague beach team, z.s. 164.00 3.75
107 Petra Kopecká TJ Jižní Město Chodov, z.s. 160.00 3.75 Terezie Kamešová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 160.00 3.75
107 Simona Pavelková Prague beach team, z.s. 160.00 3.75 Vendula Petřinová Prague beach team, z.s. 160.00 3.75
109 Barbora Andreasová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 152.00 3.38 Linda Skoufi Beach Service club z.s. 152.00 3.38
109 Johana Regentová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 152.00 3.38 Anežka Chárová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 152.00 3.38
111 Kristýna Holubová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 144.00 3.38 Bára Cénková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 144.00 3.38
112 Vendula Rusá Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 140.00 3.38 Johana Zápotocká Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 140.00 3.38
113 Natálie Štepová Beach Service club z.s. 136.00 3.00 Anna Šonková Beach Service club z.s. 136.00 3.00
113 Kateřina Cvrčková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 136.00 3.00 Markéta Cholenská Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 136.00 3.00
115 Natalie Boušková Prague beach team, z.s. 128.00 3.00 Rebeka Hanková Prague beach team, z.s. 128.00 3.00
115 Adéla Kulíková SK HAMR, z.s. 128.00 3.00 Agáta Mullerová SK HAMR, z.s. 128.00 3.00
117 Anna Kadeřávková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 120.00 2.50 Ema Pavelková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 120.00 2.50
117 Veronika Michálková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 120.00 2.50 Magdaléna Mašínová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 120.00 2.50
© ČVS 2015-2018