Beachliga - ženy 3.kolo (ABV body) / Hamr - Záběhlice


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: beachliga ženy
žebříček pro propsání bodů: Ženy
25. 11. 2023

Krajský turnaj - Praha

Veškeré informace k turnajům PBL v obecných propozicích. 

Startovní listina kategorie DOSPĚLÍ: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

Startovné: 800,-Kč/tým - hradí se pořadatelům v místě konání.

25.11.2023 SK HAMR - Záběhlice, K Vodě 3200/3, Praha, 10600 

1.liga ženy

registrace 8:00

začátek turnaje 8:30

2.liga ženy

registrace 13:30

začátek turnaje 14:00  

Organizátor:  Richterová Anna, tel.  602882445, e-mail:  anna.richterova@hamrsport.cz

Supervizor:  Hadrava Milan, tel.739549005, e-mail: milan.hadrava@hamrsport.cz

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápis Body propisJménoOddílBody zápis Body propis
1 Lenka Mrázová Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 200.00 20.00 Iva Ackermanová Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. 200.00 20.00
2 Kateřina Smetanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 196.00 18.00 Anna Kellerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 196.00 18.00
3 Eliška Trněná Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 192.00 16.00 Johana Stibůrková TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 192.00 16.00
4 Olga Malůšková SK HAMR, z.s. 188.00 14.00 Jana Mikisková Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice 188.00 14.00
5 Kamila Nemastová Volejbal Modřany, z.s. 184.00 12.60 Anna Rakovičová Tělocvičná jednota Sokol Řeporyje 184.00 12.60
5 Petra Šimonovská Prague beach team, z.s. 184.00 12.60 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 184.00 12.60
7 Alena Novotná TJ Orion Praha, z.s. 176.00 12.00 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 176.00 12.00
7 Adéla Šimíčková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 176.00 12.00 Laura Kubištová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 176.00 12.00
9 Lada Brančíková Prague beach team, z.s. 168.00 10.00 Lenka Dudlová Prague beach team, z.s. 168.00 10.00
10 Amélie Cyroňová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 164.00 9.00 Sára Kubrichtová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 164.00 9.00
11 Petra Šebková Prague beach team, z.s. 160.00 9.00 Kristýna Pancová Prague beach team, z.s. 160.00 9.00
11 Lucie Bímová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 160.00 9.00 Sára Müllerová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 160.00 9.00
13 Natalie Boušková Prague beach team, z.s. 152.00 7.00 Anna Štěpánková Prague beach team, z.s. 152.00 7.00
14 Linda Skoufi Beach Service club z.s. 148.00 7.00 Barbora Andreasová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 148.00 7.00
101 Aneta Mullerova Beachklub Ládví z.s. 184.00 5.00 Agáta Mullerová SK HAMR, z.s. 184.00 5.00
102 Kateřina Cvrčková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 180.00 4.50 Barbora Janebová TJ Orion Praha, z.s. 180.00 4.50
103 Marcela Zajíčková Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 176.00 4.00 Šárka Pavelková Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice 176.00 4.00
104 Nikol Ruzhová Prague beach team, z.s. 172.00 3.50 Magdalena Ryšavá Prague beach team, z.s. 172.00 3.50
105 Michaela Bártová Spikes Nebušice, z.s. 168.00 3.00 Sára Hodrová Prague beach team, z.s. 168.00 3.00
106 Barbora Grulichová Beach Service club z.s. 164.00 3.00 Adéla Kadlecová Beach Service club z.s. 164.00 3.00
107 Hana Lebedová SK HAMR, z.s. 160.00 3.00 Adéla Kulíková SK HAMR, z.s. 160.00 3.00
© ČVS 2015-2018