Beachliga - muži 4.kolo (ABV body) / Ládví

Chabařovická 1125, Praha - Kobylisy
kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: beachliga muži
žebříček pro propsání bodů: Muži
9. 12. 2023

Krajský turnaj - Praha

Veškeré informace k turnajům PBL v obecných propozicích. 

Startovní listina kategorie DOSPĚLÍ: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

Startovné: 800,-Kč/tým - hradí se pořadatelům v místě konání.

1. liga prezence: 8:00, začátek 8:30

2. liga prezence: 14:15, začátek 14:30

KONTAKTY: Organizátor: Lucie Dušková, e-mail: lucie.duskova@sportladvi.cz, tel: 721 722 940

Veškeré změny oznamujete na tento kontakt.

Supervizor: Michala Vodová

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápis Body propisJménoOddílBody zápis Body propis
1 Adam Waber Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 200.00 20.00 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 200.00 20.00
2 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 196.00 18.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 196.00 18.00
3 Jiří Mikulenka Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 192.00 16.00 Václav Kurka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 192.00 16.00
4 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 188.00 14.00 Filip Rydval Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 188.00 14.00
5 Vojtěch Pavlusek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 184.00 12.60 Vojtěch Votava Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 184.00 12.60
5 Teodor Schinko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 184.00 12.60 Ondřej Kuliš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 184.00 12.60
7 Tomáš Beneš VK Sever Žatec, z.s. 176.00 12.00 Pavel Blaschke TJ ASTRA Zahradní Město, z.s. 176.00 12.00
7 Marek Kučera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 176.00 12.00 David Vyoral Prague beach team, z.s. 176.00 12.00
9 Richard Lego Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 168.00 10.00 Sebastian Siebenstich Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 168.00 10.00
9 Lukáš Olšanský Prague beach team, z.s. 168.00 10.00 Tobiáš Brňák Prague beach team, z.s. 168.00 10.00
11 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 160.00 9.00 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 160.00 9.00
11 Ihor Skvortsov UKR 160.00 9.00 Nikita Mikhailov RUS 160.00 9.00
13 Vlastimil Němeček Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 152.00 7.00 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 152.00 7.00
14 Ondřej Beneš Prague beach team, z.s. 148.00 7.00 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 148.00 7.00
15 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 144.00 7.00 Jan Neuschaefer Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 144.00 7.00
16 Michal Frolov Prague beach team, z.s. 140.00 7.00 Daniel Maldonado Prague beach team, z.s. 140.00 7.00
101 Jan Kodídek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 184.00 5.00 Martin Schuma Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 184.00 5.00
102 Jan Petera Prague beach team, z.s. 180.00 4.50 Oskar Matl Prague beach team, z.s. 180.00 4.50
103 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 176.00 4.00 Pavel Tempír Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 176.00 4.00
104 Marek Hodr Prague beach team, z.s. 172.00 3.50 Jiří Knop Prague beach team, z.s. 172.00 3.50
107 Tomáš Kasalický Club Sport Vítkov, z.s. 160.00 3.00 Martin Mužíček Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 160.00 3.00
108 Ondřej Turek Beach Service club z.s. 156.00 3.00 Erich Winkler Beach Service club z.s. 156.00 3.00
© ČVS 2015-2018