Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Český pohár / Drahotuše


kategorie: Muži
6. 7. 2013 - 7. 7. 2013
PROPOZICE Páteční kvalifikace od 16:00!

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Pavel Rotrekl Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00
2 David Kufa SK HAMR, z.s. 27.00 Ondřej Přidal VK Lvi Praha, z.s. 27.00
3 Jaroslav Pavlas Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 24.00 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 24.00
4 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 21.00 Radek Wencl Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 21.00
5 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Martin David Kladno volejbal cz 18.00
6 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 18.00 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 18.00
7 Vladek Pavelka Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 15.00 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 15.00
8 Dalibor Michalec Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 15.00 Tomáš Michalec Beach Volley Club Olomouc 15.00
9 Luděk Filip TJ NETOLICE 1892, z.s. 12.00 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 12.00
10 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 12.00 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 12.00
11 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 12.00 Roman Reismüller Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
12 Tomáš Mužík Tělocvičná jednota Sokol Modřany 12.00 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
13 Patrik Malios Beach Service club z.s. 9.00 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 9.00
14 Petr Doubravský Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 9.00 Martin Caban Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 9.00
15 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 9.00
17 Radek Dostál SK Kojetín 2016, z.s. 6.00 Tomáš Matýšek SK Kojetín 2016, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018