Mucha Sekt Ženy (ABV body) / Brno (Centrum Viktoria)


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: kraj Jihomoravský - dospeli - zeny
žebříček pro propsání bodů: Ženy
25. 11. 2023

ONLINE VÝSLEDKY A ROZPIS ZÁPASŮ ZDE

  • Registrace do středy do 23:59
  • Platba startovného přes e-shop do čtvrtka 20:00 (na místě nebude možné platit startovné - v případě nezaplacení v tomto termínu, bude tým z turnaje odhlášen)
  • Dohlášky do čtvrtka 20:00 (týmy, které se přihlásí po konci registrace a je otevřena 2. liga, jsou automaticky nasazeni do 2. ligy, případně do dalších lig
  • Žádosti o DK nejpozději do čtvrtka 10:00 na email info@beachturnaje.cz
  • Odhlášení do čtvrtka 20:00 (pak pouze s potvrzením od lékaře), případné propadnutí startovného
  • Přihlášení po konci registrace maximálně do naplnění kapacity 1. ligy, pokud je otevřená 2. liga týmy jdou automaticky do 2. ligy, případně do dalších lig
  • Minimální počet je 6 týmů, 2. liga se bude konat pouze pokud bude v 2. lize minimálně 6 týmu
  • Špatně přidělené body a jiné námitky lze reklamovat do čtvrtka do 10:00 na email info@beachturnaje.cz, poté již námitky nebudou akceptovány
  • Body pro nasazení v turnaji jsou pouze body JMK

Rozdělení do jednotlivých lig je následující:

1. liga - hráči v hlavní soutěží (16 týmů)

2. liga - hráči v kvalifikaci (16 týmů)

Partnerem turnaje kategorie JMK Ženy je Mucha Sekt.
Informace o registraci týmů a další podrobnosti naleznete v propozicích
Rozdělení do turnaje je vždy podle bodů
Startovné lze zaplatit pouze přes e-shop
350 Kč / hráč
Kontakt na organizátora: Lukáš Borek, 774444879

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápis Body propisJménoOddílBody zápis Body propis
1 Alena Vojkůvková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 100.00 15.00 Markéta Drápalová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 100.00 15.00
2 Petra Braunová TJ Lokomotiva Plzeň z.s. 90.00 13.50 Iva Dezortová SK HAMR, z.s. 90.00 13.50
3 Alexandra Bagiová SVK 83.00 12.00 Marta Fartelová SVK 83.00 12.00
4 Tereza Komárková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 76.00 10.50 Eva Mrhálková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 76.00 10.50
5 Kristýna Sýkorová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 70.00 9.45 Anna Kadlecová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 70.00 9.45
5 Hana Crhová BeachPunk Team z.s. 70.00 9.45 Lucie Weberová BeachPunk Team z.s. 70.00 9.45
5 Zuzana Barvínková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00 9.45 Gabriela Chytilová BeachPunk Team z.s. 70.00 9.45
5 Adéla Žáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 70.00 9.45 Karolína Koláčková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 70.00 9.45
9 Markéta Kratochvílová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 65.00 7.50 Natali Dvořáčková Volejbalové sdružení Drásov 65.00 7.50
9 Jana Pantůčková Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 65.00 7.50 Nikola Dzurendová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 65.00 7.50
9 Nela Lancůchová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 65.00 7.50 Daria Keršnerová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 65.00 7.50
9 Denisa Kubíková Volejbal Přerov, z.s. 65.00 7.50 Vladimíra Volcová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 65.00 7.50
13 Lucie Pruknerová BeachPunk Team z.s. 60.00 5.25 Nikola Šuňavcová SVK 60.00 5.25
13 Kateřina Osouchová Volejbal Rudolfov, z.s. 60.00 5.25 Monika Malíková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 60.00 5.25
© ČVS 2015-2018