Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Gala (celostátní), Čelákovice


kategorie: Dívky U20
29. 5. 2010 - 30. 5. 2010
Propozice
Začátek kvalifikace: 16:00

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 40.00 Adéla Machová Prague beach team, z.s. 40.00
2 Gabriela Kotvová Volejbalový klub Tuchlovice z.s. 36.00 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 36.00
3 Alice Suchá TJ JUNIOR Brno, z.s. 32.00 Veronika Víšková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 32.00
4 Hana Klimešová Volejbal Rudolfov, z.s. 28.00 Nikola Vandasová Volejbal Rudolfov, z.s. 28.00
5 Veronika Klímová Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 24.00 Vendula Bédi Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 24.00
6 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Patricia Voznicová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
7 Helena Vlková TJ Slovan Chabařovice, z.s. 20.00 Dominika Skořepová 20.00
8 Hana Třešňáková 20.00 Barbora Pilátová 20.00
9 Lucie Pehalová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 16.00 Sandra Skarková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00
10 Štěpánka Kotrbová Sportovní klub Šťáhlavy, z.s. 16.00 Kamila Mrázová Prague beach team, z.s. 16.00
11 Šárka Vodenková 16.00 Vanda Vydrová 16.00
12 Michaela Mádlová Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 16.00 Michaela Kubíčková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 16.00
13 Michaela Trandová 12.00 Andrea Meluzínová 12.00
14 Tereza Pelikánová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 12.00 Karolína Čizmaziová SVK 12.00
15 Natalja Erpsová 12.00 Štěpánka Gergelyová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 12.00
16 Lenka Husáková 12.00 Monika Mühlhauserová 12.00
17 Adéla Bittnerová 8.00 Marie Borůvková 8.00
18 Tereza Turečková 8.00 Tereza Randýsková Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 8.00
19 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 8.00 Barbora Podušková Prague beach team, z.s. 8.00
20 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 8.00 Sofie Sticzayová 8.00
21 Michaela Rubková 8.00 Denisa Mühlhauserová 8.00
22 Tereza Malčánková 8.00 Eliška Málková Beach Service club z.s. 8.00
23 Nora Havlínová 8.00 Anna Popková Sportovní klub Meteor Praha 8.00
24 Barbora Havelková 8.00 Gabriela Gergelyová 8.00
25 Anna Hábová 4.00 Rebeka Hanková 4.00
26 Sára Křivanová Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14, z.s. 4.00 Lucie Kotlasová 4.00
© ČVS 2015-2018