IDEASTAV CUP Český pohár / Praha (Pankrác, Domyno)


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - muži
20. 7. 2013 - 21. 7. 2013

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Robert Kufa Beach Service club z.s. 55.00 Jan Hadrava Tělocvičná jednota Sokol Brno I 55.00
2 Pavel Rotrekl Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 49.50 Martin Tichý Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 49.50
3 David Kufa SK HAMR, z.s. 44.00 Ondřej Přidal VK Lvi Praha, z.s. 44.00
4 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 38.50 Martin David Kladno volejbal cz 38.50
5 Jan Dumek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 33.00 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 33.00
6 Tomáš Hakl 33.00 Donovan Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 33.00
7 Petr Sedláček 33.00 Stanislav Vachoušek Volejbal Praga, z. s. 33.00
8 David Lenc Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 33.00 Michal Koláček Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 33.00
9 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 22.00 Josef Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 22.00
10 Jaroslav Pavlas Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 22.00 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 22.00
11 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 22.00 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 22.00
12 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 22.00 Luděk Filip VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. 22.00
13 Radek Wencl Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 22.00 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 22.00
14 Ondřej Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 22.00 Ondřej Perušič Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 22.00
15 Igor Stejskal Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 22.00 Marek Šimko START B6, z.s. 22.00
16 Roman Reismüller Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 22.00 Lukáš Gucký 22.00
17 Viktor Pak 16.50 Miloslav Marel TJ ČZU Praha z.s. 16.50
18 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.50 Tomáš Mužík Tělocvičná jednota Sokol Modřany 16.50
19 Petr Doubravský 16.50 Martin Caban 16.50
20 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 16.50 Jan Zvěřina Prague beach team, z.s. 16.50
21 Martin Drobný Prague beach team, z.s. 16.50 Martin Lacný 16.50
22 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.50 Martin Hlavatý Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 16.50
23 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 16.50 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 16.50
24 Vojtěch Šebek TJ EMĚ Mělník, z.s. 16.50 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 16.50
25 Radek Dostál SK Kojetín 2016, z.s. 11.00 Tomáš Matýšek SK Kojetín 2016, z.s. 11.00
26 Štěpán Skopový Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 11.00 Pavel Krč Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 11.00
27 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 11.00 Jiří Kratochvíl SK HAMR, z.s. 11.00
28 Tomáš Pála Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 11.00 Petr Šanda TJ NETOLICE 1892, z.s. 11.00
29 Jaroslav Samek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 11.00 Riziero Boccia 11.00
30 Martin Kubišta Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek 11.00 Jiří Plachý TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 11.00
31 Ondřej Němec 11.00 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 11.00
32 Michal Rázek 11.00 Ivo Dědek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 11.00
33 Vladek Pavelka Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 5.50 Jan Čáp TJ Sokol Okrouhlice 5.50
34 David Hroníček Prague beach team, z.s. 5.50 Michal Hons Prague beach team, z.s. 5.50
35 Filip Masri 5.50 Jakub Heřman Tělovýchovná jednota Praga, z.s. 5.50
36 Radomír Vinkler Tělocvičná jednota Sokol Brno I 5.50 Milan Vodička Tělocvičná jednota Sokol Brno I 5.50
37 Martin Votrubec Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 2.75 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 2.75
38 Jiří Sládek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 2.75 Jakub Holčík Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 2.75
39 Luboš Andert TJ Šumperk, z.s. 2.75 Martin Úbl Tělocvičná jednota Sokol Plzeň - Skvrňany 2.75
40 Daniel Šlahař 2.75 Martin Chlupáč Beach Service club z.s. 2.75
© ČVS 2015-2018