Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Český pohár / Koryčany


kategorie: Muži
3. 8. 2013 - 4. 8. 2013

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Robert Kufa Beach Service club z.s. 35.00 Jan Hadrava SK HAMR, z.s. 35.00
2 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 31.50 Pavel Rotrekl Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 31.50
3 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 28.00 David Kufa SK HAMR, z.s. 28.00
4 Igor Stejskal Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 24.50 Marek Šimko START B6, z.s. 24.50
5 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 21.00 Martin David Kladno volejbal cz 21.00
6 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 21.00 Radek Wencl Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 21.00
7 Jaroslav Pavlas Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 17.50 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 17.50
8 Ondřej Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 17.50 Ondřej Perušič Beachclub Strahov, z.s. 17.50
9 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 14.00 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 14.00
10 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 14.00 Luděk Filip TJ NETOLICE 1892, z.s. 14.00
11 Petr Sedláček 14.00 Petr Minařík Volejbal.Kladno.cz s.r.o. 14.00
12 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 14.00 Jiří Kratochvíl SK HAMR, z.s. 14.00
13 Jakub Gála Kladno volejbal cz 10.50 Michal Provazník Blue Volley Ostrava, z.s. 10.50
14 Ondřej Němec Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová II 10.50 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.50
15 Michal Hons Prague beach team, z.s. 10.50 Jan Novotný SK Dansport Praha, z.s. 10.50
16 Jan Březina TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 10.50 Michal Trubačík TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 10.50
17 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 7.00 Jaroslav Samek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 7.00
18 Michael Mark 7.00 Tomáš Kozel Tělocvičná jednota Sokol Brno I 7.00
19 Jan Nemáš TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 7.00 Tomáš Čermák 7.00
© ČVS 2015-2018