Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Staropramen Cool Super Cup / Praha


kategorie: Muži
17. 8. 2013 - 18. 8. 2013
PROPOZICE Začátek kvalifikace v 16:00. Rozpis utkání v článku "Staropramen Cool Super Cup v Praze 16.-18.8.2013 - rozpis utkání" na cvf.cz.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jan Dumek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 100.00 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 100.00
2 Robert Kufa Beach Service club z.s. 90.00 Jan Hadrava Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00
3 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 80.00 Pavel Rotrekl Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 80.00
4 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 70.00 David Kufa SK HAMR, z.s. 70.00
5 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 60.00 Jaroslav Pavlas Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 60.00
6 Ondřej Přidal VK Lvi Praha, z.s. 60.00 Michal Koláček Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 60.00
7 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 50.00 Martin David Kladno volejbal cz 50.00
8 Michael Hadrava Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 50.00 Donovan Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 50.00
9 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 40.00 Martin Hlavatý Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 40.00
10 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 40.00 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 40.00
11 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 40.00 Radek Wencl Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 40.00
12 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 40.00 Luděk Filip TJ NETOLICE 1892, z.s. 40.00
13 Petr Sedláček 30.00 Stanislav Vachoušek Volejbal Praga, z.s. 30.00
14 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00 Tomáš Mužík Tělocvičná jednota Sokol Modřany 30.00
15 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 30.00 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 30.00
16 Roman Reismüller Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00 Lukáš Gucký Sportovní klub Meteor Praha 30.00
17 Jiří Plachý TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 20.00 Marek Šimko START B6, z.s. 20.00
18 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 20.00 Jiří Kratochvíl SK HAMR, z.s. 20.00
19 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 20.00 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 20.00
20 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 20.00 Petr Šanda TJ NETOLICE 1892, z.s. 20.00
21 Michal Hons Prague beach team, z.s. 10.00 Martin Lacný 10.00
22 Jakub Jarošík USK Slavia Plzeň, z.s. 10.00 Jakub Gála Kladno volejbal cz 10.00
23 Jiří Kraffer Kladno volejbal cz 10.00 Tomáš Čermák VK Lvi Praha, z.s. 10.00
24 Michal Palas Beach Service club z.s. 10.00 Václav Berčík Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00
© ČVS 2015-2018