Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

UNIQA Mistrovství České republiky / Slavkov u Brna


kategorie: Muži
31. 8. 2013 - 1. 9. 2013

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Robert Kufa Beach Service club z.s. 150.00 Jan Hadrava Tělocvičná jednota Sokol Brno I 150.00
2 Jan Dumek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 135.00 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 135.00
3 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 120.00 Pavel Rotrekl Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 120.00
4 David Kufa SK HAMR, z.s. 105.00 Ondřej Přidal VK Lvi Praha, z.s. 105.00
5 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00 Martin David Kladno volejbal cz 90.00
6 Petr Boula 90.00 Vladek Pavelka Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 90.00
7 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 75.00 Michal Koláček Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 75.00
8 Jaroslav Pavlas Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 75.00 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 75.00
9 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 60.00 Josef Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 60.00
10 Ondřej Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 60.00 Ondřej Perušič Beachclub Strahov, z.s. 60.00
11 Pavel Kolář Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 60.00 Petr Chromý Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 60.00
12 Petr Sedláček 60.00 Tomáš Hakl VK Lvi Praha, z.s. 60.00
13 Donovan Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 45.00 Michael Hadrava Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 45.00
14 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 45.00 Radek Wencl Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 45.00
15 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 45.00 Luděk Filip TJ NETOLICE 1892, z.s. 45.00
16 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 45.00 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 45.00
© ČVS 2015-2018