Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Český pohár / Chodov u Karlových Varů


kategorie: Ženy
15. 6. 2013 - 16. 6. 2013
PROPOZICE KVALIFIKACE V PÁTEK 14.6.2013 od 16:00!

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 35.00 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 35.00
2 Adéla Machová Prague beach team, z.s. 31.50 Lenka Grygarová Vavřinec Kladno o.s. 31.50
3 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00 Kateřina Valková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 28.00
4 Klára Zelinková Prague beach team, z.s. 24.50 Eliška Krejčí Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 24.50
5 Michaela Vorlová 21.00 Tereza Ostranská Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 21.00
6 Alice Suchá TJ JUNIOR Brno, z.s. 21.00 Gabriela Kos TJ Meteor České Budějovice z.s. 21.00
7 Klára Šrámková Beach Service club z.s. 17.50 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 17.50
8 Eliška Nováková Beachclub Strahov, z.s. 17.50 Martina Trpišovská Beachclub Strahov, z.s. 17.50
9 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 14.00 Lenka Grycová Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 14.00
10 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 14.00 Anna Šulcová - Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00
11 Hana Třešňáková 14.00 Barbora Pilátová 14.00
12 Věra Janderová Beachklub Ládví z.s. 14.00 Šárka Dostálová Tělocvičná jednota Sokol Kunratice 14.00
13 Simona Valášková 10.50 Lenka Kurtinová VK AUSTIN Vsetín z.s. 10.50
14 Andrea Rybová Volejbalový oddíl TJ Lanškroun, z.s. 10.50 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 10.50
15 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 10.50 Marcela Zajíčková Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 10.50
16 Nora Havlínová 10.50 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 10.50
17 Natalie Boušková Prague beach team, z.s. 7.00 Jitka Korecká Prague beach team, z.s. 7.00
18 Veronika Forstová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 7.00 Štěpánka Gergelyová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 7.00
19 Gabriela Gergelyová 7.00 Adéla Kolesnáčová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 7.00
20 Anna Marie Lauermannová Sportovní klub Meteor Praha 7.00 Kateřina Vodáková TJ Baník Svatava, z.s. 7.00
21 Tereza Kotlasová Beachclub Strahov, z.s. 7.00 Veronika Písková 7.00
22 Denisa Prokopová TJ Lokomotiva Plzeň z.s. 7.00 Tereza Čermáková 7.00
23 Rebeka Hanková 7.00 Anna Popková Sportovní klub Meteor Praha 7.00
24 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 7.00 Tereza Randýsková Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 7.00
25 Michaela Jandová 3.50 Karolína Paulová TJ Lokomotiva Plzeň z.s. 3.50
26 Kateřina Plaubová Volejbalový klub Slavia Plzeň, z.s. 3.50 Štěpánka Kotrbová Sportovní klub Šťáhlavy, z.s. 3.50
27 Kristýna Konopáčová 3.50 Kristýna Vršecká 3.50
© ČVS 2015-2018