Reprezentace
24. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Lucembursko : CZE - LUX
Reprezentace
25. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Maribor : CZE - ESP
Reprezentace
25. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Lucembursko : CZE - UKR
Reprezentace
26. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Maribor : CZE - SLO
Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Český pohár / Brno


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
18. 5. 2013 - 19. 5. 2013
PROPOZICE KVALIFIKACE V PÁTEK 17.5.2013 OD 14:00!

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Hana Skalníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 35.00 Anna Širůčková VK Brno, z.s. 35.00
2 Klára Zelinková Prague beach team, z.s. 31.50 Eliška Krejčí VSK MFF UK Praha, z.s. 31.50
3 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 28.00 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00
4 Ivana Cebáková VK Brno, z.s. 24.50 Veronika Nucová 24.50
5 Iva Hauptová TJ ČZU Praha z.s. 21.00 Jana Goliášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 21.00
6 Eliška Nováková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 21.00 Martina Trpišovská 21.00
7 Tereza Ostranská Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 17.50 Kateřina Muzikářová TJ OP Prostějov 17.50
8 Alice Suchá TJ JUNIOR Brno, z.s. 17.50 Gabriela Kos TJ Meteor České Budějovice z.s. 17.50
9 Michaela Vorlová 14.00 Zuzana Vojtíšková TJ Slavoj Břevnov z. s. 14.00
10 Simona Valášková 14.00 Lenka Kurtinová VK AUSTIN Vsetín z.s. 14.00
11 Anna Šulcová - Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 14.00
12 Lenka Boušová Tělocvičná jednota Sokol Modřany 14.00 Šárka Židová 14.00
13 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 10.50 Klára Šrámková Beach Service club z.s. 10.50
14 Hana Třešňáková 10.50 Barbora Pilátová 10.50
15 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 10.50 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 10.50
16 Markéta Janouchová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 10.50 Martina Jakubšová TJ ABC Braník, z.s. 10.50
17 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 7.00 Lenka Grycová Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 7.00
18 Hana Klimešová Volejbal Rudolfov, z.s. 7.00 Natalie Kolderová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 7.00
19 Petra Hroníčková TJ Orion Praha, z.s. 7.00 Veronika Víšková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 7.00
20 Lucie Suchanová VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. 7.00 Nikola Vandasová Volejbal Rudolfov, z.s. 7.00
21 Diana Jamborová SK HAMR, z.s. 7.00 Renata Jakubcová S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 7.00
22 Tereza Ansorgeová VK Moravská Slávia Brno, z.s. 7.00 Žaneta Kalmárová Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 7.00
23 Barbora Jochmanová Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice 7.00 Simona Haluzová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 7.00
24 Lucie Pehalová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 7.00 Martina Jansová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 7.00
25 Kristýna Kolouchová 3.50 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 3.50
26 Gabriela Kotvová Volejbalový klub Tuchlovice z.s. 3.50 Barbora Třešňáková 3.50
27 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 3.50 Vladimíra Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 3.50
28 Gabriela Němčíková Tělocvičná jednota Sokol Šternberk 1.75 Eva Vingrálková TJ TATRAN LITOVEL, z.s. 1.75
29 Klára Sedláčková Tělovýchovná jednota Ostrava 1.75 Markéta Kukučová Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 1.75
30 Anna Kurková Happy Sport Opava, z.s. 1.75 Eliška Hrabová TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší "z.s." 1.75
© ČVS 2015-2018