Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Staropramen Cool Super Cup / Máchovo jezero


kategorie: Ženy
6. 6. 2013 - 9. 6. 2013
PROPOZICE KVALIFIKACE VE ČTVRTEK 6.6.2013 V 16:00!

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
2 Kristýna Kolocová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 90.00 Markéta Sluková 90.00
5 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00 Barbora Hermannová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 60.00
6 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00 Michaela Vorlová 60.00
7 Lenka Grygarová Vavřinec Kladno o.s. 50.00 Karolína Řeháčková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 50.00
8 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 50.00 Anna Šulcová - Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 50.00
9 Hana Skalníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Patricia Voznicová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
10 Klára Zelinková Prague beach team, z.s. 40.00 Eliška Krejčí Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 40.00
11 Tereza Ostranská Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 40.00 Kateřina Muzikářová TJ OP Prostějov 40.00
12 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 40.00 Veronika Nucová 40.00
13 Simona Valášková 30.00 Lenka Kurtinová VK AUSTIN Vsetín z.s. 30.00
14 Lenka Grycová Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 30.00 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 30.00
15 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Hana Klimešová SK Hlincovka, z.s. 30.00
16 Hana Třešňáková 30.00 Barbora Pilátová 30.00
17 Klára Šrámková Beach Service club z.s. 20.00 Alena Pecháčková 20.00
18 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 20.00 Vladimíra Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 20.00
19 Gabriela Kos TJ Meteor České Budějovice z.s. 20.00 Alice Suchá TJ JUNIOR Brno, z.s. 20.00
20 Eliška Nováková Beachclub Strahov, z.s. 20.00 Zuzana Vojtíšková TJ Slavoj Břevnov 20.00
21 Kamila Mrázová Prague beach team, z.s. 10.00 Simona Hronová Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 10.00
22 Nora Havlínová 10.00 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 10.00
23 Natalie Boušková Prague beach team, z.s. 10.00 Jitka Korecká Prague beach team, z.s. 10.00
24 Nikola Jindrová Tělovýchovná jednota Rumburk, z.s. 10.00 Veronika Jindřichová Tělovýchovná jednota Rumburk, z.s. 10.00
25 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 10.00 Marcela Zajíčková Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 10.00
27 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 10.00 Hana Caithamlová 10.00
28 Gabriela Kotvová Volejbalový klub Tuchlovice z.s. 10.00 Zuzana Dolejší Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 10.00
© ČVS 2015-2018