Reprezentace
23. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
24. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
5. 8. 2021
Ženy - přípravný turnaj v HUN : HUN, AZE, NED, CZE
Reprezentace
24. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
Reprezentace
25. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
 

Staropramen Cool Super Cup / Máchovo jezero


kategorie: Ženy
6. 6. 2013 - 9. 6. 2013
PROPOZICE KVALIFIKACE VE ČTVRTEK 6.6.2013 V 16:00!

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
2 Kristýna Kolocová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 90.00 Markéta Sluková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 90.00
5 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00 Barbora Hermannová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
6 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00 Michaela Vorlová 60.00
7 Lenka Grygarová Vavřinec Kladno o.s. 50.00 Karolína Řeháčková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 50.00
8 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 50.00 Anna Šulcová - Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 50.00
9 Hana Skalníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Patricia Voznicová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
10 Klára Zelinková Prague beach team, z.s. 40.00 Eliška Krejčí Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 40.00
11 Tereza Ostranská TJ JUNIOR Brno, z.s. 40.00 Kateřina Muzikářová TJ OP Prostějov 40.00
12 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 40.00 Veronika Nucová 40.00
13 Simona Valášková 30.00 Lenka Kurtinová VK AUSTIN Vsetín z.s. 30.00
14 Lenka Grycová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00 Miroslava Lišková Vavřinec Kladno o.s. 30.00
15 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Hana Klimešová SK Hlincovka, z.s. 30.00
16 Hana Třešňáková 30.00 Barbora Pilátová 30.00
17 Klára Šrámková Beach Service club z.s. 20.00 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 20.00
18 Štěpánka Šťastná S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 20.00 Vladimíra Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 20.00
19 Gabriela Kos Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 20.00 Alice Suchá TJ JUNIOR Brno, z.s. 20.00
20 Eliška Nováková Beachclub Strahov, z.s. 20.00 Zuzana Vojtíšková TJ Slavoj Břevnov 20.00
21 Kamila Mrázová Prague beach team, z.s. 10.00 Simona Hronová Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 10.00
22 Nora Havlínová 10.00 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 10.00
23 Natalie Boušková Prague beach team, z.s. 10.00 Jitka Korecká Prague beach team, z.s. 10.00
24 Nikola Jindrová Tělovýchovná jednota Rumburk, z.s. 10.00 Veronika Jindřichová Tělovýchovná jednota Rumburk, z.s. 10.00
25 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 10.00 Marcela Zajíčková Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 10.00
27 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 10.00 Hana Caithamlová 10.00
28 Gabriela Kotvová Volejbalový klub Tuchlovice z.s. 10.00 Zuzana Dolejší Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 10.00
© ČVS 2015-2018