Halové mistrovství ČR do 20 let / Praha (Střešovice)


kategorie: Dívky U20
žebříček pro zapsání bodů: U20 dívky
3. 2. 2024 - 4. 2. 2024

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE
-------------------------------

Poznámka 16. 12. 2023:

Přihlášky na turnaj jsou otevřeny, je možné se přihlašovat v Podatelně VIS.

 

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Mariana Tomasová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 50.00 Jana Mrkvičková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 50.00
2 Lucie Knoblochová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 45.00 Amálie Báčová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 45.00
3 Agáta Dušková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 40.00 Amálie Ebertová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 40.00
4 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 35.00 Stela Hummelová Beach Service club z.s. 35.00
5 Elena Svobodová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00 Adéla Petříková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00
5 Amélie Maivald Beachklub Ládví z.s. 30.00 Lucie Fibírová Beachklub Ládví z.s. 30.00
7 Julie Novotná Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 26.25 Barbora Márová S V B C, z.s. 26.25
7 Amélie Cyroňová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 26.25 Johana Stibůrková TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 26.25
9 Anna Šimíčková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 22.50 Adéla Šimíčková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 22.50
9 Kristýna Dvořáková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 22.50 Susanna Faganello Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 22.50
9 Monika Kleiblová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 22.50 Tina Kališová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 22.50
9 Mája Rejchrtová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 22.50 Barbora Fialová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 22.50
13 Tereza Vacková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 17.50 Viktorie Šestáková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 17.50
13 Amálie Pížová Beach škola Plzeň, z.s. 17.50 Julie Koupšetová Beach škola Plzeň, z.s. 17.50
13 Anna Preyová Beach Aréna Ústí n. L., z.s. 17.50 Nikol Neckařová Beach Aréna Ústí n. L., z.s. 17.50
13 Anna Kadlecová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 17.50 Anika Dundáčková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 17.50
17 Barbora Řechtáčková Prague beach team, z.s. 12.50 Olivia Molnárová Prague beach team, z.s. 12.50
17 Justina Ronovská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.50 Stella Jonke Beach Service club z.s. 12.50
17 Lenka Ruckensteinerová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 12.50 Adéla Kejřová SK HAMR, z.s. 12.50
17 Natálie Štrůblová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.50 Sofie Tkáčová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.50
17 Tereza Kafková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.50 Nela Hrabinová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.50
17 Klára Ojrzynska Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.50 Sára Šolínová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.50
17 Anežka Chárová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.50 Viktorie Linhartová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.50
17 Dominika Lapáčková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.50 Kristýna Hamplová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.50
25 Kristýna Holubová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.50 Bára Cénková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.50
25 Aneta Voborníková SK Kometa Praha, z.s. 7.50 Nikola Kmochová Beachklub Ládví z.s. 7.50
25 Barbora Anderlová Beach Service club z.s. 7.50 Anna Hladíková Beach Service club z.s. 7.50
25 Viktorie Dostálová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 7.50 Denisa Kubíková Volejbal Přerov, z.s. 7.50
25 Nikola Petrášová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.50 Anna Kadeřávková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.50
25 Sofie Bozsokiová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.50 Adéla Řechková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.50
31 Amálie Hupková Beachwell Pelhřimov 3.75 Kristýna Šmídová Beachwell Pelhřimov 3.75
31 Karolína Kejvalová Beach Service club z.s. 3.75 Barbora Grulichová Beach Service club z.s. 3.75
31 Anežka Vedrová Beach Service club z.s. 3.75 Eliška Pešková Beach Service club z.s. 3.75
31 Nela Lancůchová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 3.75 Kristýna Sýkorová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 3.75
31 Adéla Vorasická Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 3.75 Alexandra Šestáková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 3.75
31 Aneta Zápotočná Beachwell Pelhřimov 3.75 Petra Pospíchalová Beachwell Pelhřimov 3.75
© ČVS 2015-2018