Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Direct auto Halové mistrovství ČR / Praha (Strahov)

Chodecká 2341, Praha - Břevnov
kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - muži
16. 3. 2024 - 17. 3. 2024

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE
-------------------------------

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 70.00 Adam Štoček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 70.00
2 Martin Tichý Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 63.00 Adam Waber Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 63.00
3 Matyáš Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 56.00 Robert Kufa Tělocvičná jednota Sokol Brno I 56.00
4 Kryštof Jan Oliva Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 49.00 Václav Kurka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 49.00
5 František Knobloch Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 42.00 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 42.00
5 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 42.00 Martin Václavík Beachklub Ládví z.s. 42.00
7 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 35.00 Jan Beran Beach Service club z.s. 35.00
7 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 35.00 Jakub Vála Beach Service club z.s. 35.00
9 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00 Martin Melmuka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 28.00
9 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 28.00 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 28.00
9 Tomáš Pála Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 28.00 Ondřej Šotola Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 28.00
9 Jiří Mikulenka Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 28.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 28.00
13 Martin Toufar Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 21.00 Filip Rieger Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 21.00
13 Teodor Richard Schinko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 21.00 Ondřej Kuliš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 21.00
13 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 21.00 Filip Rydval Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 21.00
13 Jan Žídek Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 21.00 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 21.00
17 David Svrček BeachPunk Team z.s. 14.00 Michal Borski Tělovýchovná jednota Sokol Nýdek, z.s. 14.00
17 Herbert Waage BeachPunk Team z.s. 14.00 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 14.00
17 Pavel Blaschke TJ ASTRA Zahradní Město, z.s. 14.00 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 14.00
20 David Lenc Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 7.00 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 7.00
20 Lukáš Olšanský Prague beach team, z.s. 7.00 Ondřej Šíra Tělocvičná jednota Sokol Brno I 7.00
20 Jan Leden Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 7.00 Richard Vacenovský SK PROSEK PRAHA 7.00
© ČVS 2015-2018