Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Direct auto Halové mistrovství ČR / Praha (Strahov)

Chodecká 2341, Praha - Břevnov
kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
16. 3. 2024 - 17. 3. 2024

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE
-------------------------------

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 70.00 Magdalena Černá Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 70.00
2 Mariana Tomasová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 63.00 Kylie Neuschaeferová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 63.00
3 Valerie Dvorníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 56.00 Anna Pospíšilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 56.00
4 Amálie Báčová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 49.00 Jana Mrkvičková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 49.00
5 Alžběta Skopová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 42.00 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 42.00
5 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 42.00 Michaela Kubíčková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 42.00
7 Laura Kubištová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 35.00 Eliška Trněná Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 35.00
7 Amálie Tonová Prague beach team, z.s. 35.00 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 35.00
9 Tereza Lajkebová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00 Veronika Kleiblová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00
9 Lucie Šeredová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00 Tereza Francová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 28.00
9 Michaela Cyrani Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00 Lucie Nosálková SK HAMR, z.s. 28.00
9 Gabriela Hrubanová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00
13 Anna Křížová Beachklub Ládví z.s. 21.00 Anna Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 21.00
13 Petra Šimonovská Prague beach team, z.s. 21.00 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 21.00
13 Dana Fučíková TJ ABC Braník, z.s. 21.00 Lenka Mrázová Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 21.00
13 Olga Malůšková SK HAMR, z.s. 21.00 Nela Kinterová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 21.00
17 Elena Svobodová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 14.00 Adéla Petříková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 14.00
17 Karolína Michajlíková TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 14.00 Linda Francová SK HAMR, z.s. 14.00
17 Johana Stibůrková TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 14.00 Viktorie Šestáková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 14.00
20 Edita Dražanová TJ Slovan J. Hradec, z.s. 7.00 Magdalena Bohmová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.00
20 Anna Šimíčková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 7.00 Adéla Šimíčková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 7.00
20 Justina Ronovská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 7.00 Amélie Cyroňová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 7.00
© ČVS 2015-2018