Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Gala (celostátní), Slavkov


kategorie: Dívky U20
5. 6. 2010 - 6. 6. 2010

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Patricia Voznicová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
2 Alice Suchá TJ JUNIOR Brno, z.s. 36.00 Veronika Víšková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
3 Magdaléna Mandelíková 32.00 Andrea Meluzínová 32.00
4 Nikola Vandasová Volejbal Rudolfov, z.s. 28.00 Hana Klimešová Volejbal Rudolfov, z.s. 28.00
5 Karolína Čizmaziová SVK 24.00 Zuzana Šajmovičová 24.00
6 Michaela Kubíčková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 24.00 Michaela Mádlová Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 24.00
7 Lucie Pehalová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 20.00 Sandra Skarková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 20.00
8 Helena Vlková TJ Slovan Chabařovice, z.s. 20.00 Dominika Skořepová 20.00
9 Veronika Klímová Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 16.00 Vendula Bédi Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 16.00
10 Tereza Pelikánová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 16.00 Veronika Zachařová Volejbalový oddíl TJ Lanškroun, z.s. 16.00
11 Michaela Kučerová S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 16.00 Ivana Chalupová S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 16.00
12 Vanda Vydrová 16.00 Šárka Vodenková 16.00
13 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 12.00 Kateřina Rybková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 12.00
14 Michaela Trandová 12.00 Nina Bubláková Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 12.00
15 Adéla Bittnerová 12.00 Eliška Málková Beach Service club z.s. 12.00
16 Barbora Bednaříková Volejbalový klub Kylešovice, z.s. 12.00 Tereza Pecháčková Volejbalový klub Kylešovice, z.s. 12.00
17 Natalja Erpsová 8.00 Štěpánka Kotrbová Sportovní klub Šťáhlavy, z.s. 8.00
18 Denisa Mühlhauserová 8.00 Gabriela Gergelyová 8.00
© ČVS 2015-2018