Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Český pohár / Koryčany


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
6. 7. 2013 - 7. 7. 2013

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 50.00 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 50.00
2 Adéla Machová Prague beach team, z.s. 45.00 Lenka Boušová Tělocvičná jednota Sokol Modřany 45.00
3 Michaela Vorlová 40.00 Tereza Vaňková 40.00
4 Klára Zelinková Prague beach team, z.s. 35.00 Eliška Krejčí 35.00
5 Simona Valášková 30.00 Lenka Kurtinová VK AUSTIN Vsetín z.s. 30.00
6 Tereza Ostranská Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 30.00 Gabriela Kotvová Volejbalový klub Tuchlovice z.s. 30.00
7 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 25.00 Anna Šulcová - Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 25.00
8 Ivana Cebáková VK Brno, z.s. 25.00 Veronika Nucová 25.00
9 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 20.00 Lenka Grycová Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 20.00
10 Hana Klimešová Volejbal Rudolfov, z.s. 20.00 Natalie Kolderová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 20.00
11 Veronika Víšková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00 Lucie Pehalová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 20.00
12 Eliška Nováková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 20.00 Martina Trpišovská 20.00
13 Alice Suchá TJ JUNIOR Brno, z.s. 15.00 Markéta Nedbálková 15.00
14 Markéta Janečková 15.00 Simona Hronová Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 15.00
15 Diana Jamborová SK HAMR, z.s. 15.00 Renata Jakubcová S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 15.00
16 Gabriela Němčíková Tělocvičná jednota Sokol Šternberk 15.00 Eva Vingrálková TJ TATRAN LITOVEL, z.s. 15.00
17 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 10.00 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 10.00
© ČVS 2015-2018