Reprezentace
25. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
5. 8. 2021
Ženy - přípravný turnaj v HUN : HUN, AZE, NED, CZE
Reprezentace
24. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
Reprezentace
25. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
 

Český pohár / Koryčany


kategorie: Ženy
6. 7. 2013 - 7. 7. 2013

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 50.00 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 50.00
2 Adéla Machová Prague beach team, z.s. 45.00 Lenka Grygarová Vavřinec Kladno o.s. 45.00
3 Michaela Vorlová 40.00 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 40.00
4 Klára Zelinková Prague beach team, z.s. 35.00 Eliška Krejčí Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 35.00
5 Simona Valášková 30.00 Lenka Kurtinová VK AUSTIN Vsetín z.s. 30.00
6 Tereza Ostranská TJ JUNIOR Brno, z.s. 30.00 Gabriela Kotvová Volejbalový klub Tuchlovice z.s. 30.00
7 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 25.00 Anna Šulcová - Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 25.00
8 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 25.00 Veronika Nucová 25.00
9 Miroslava Lišková Vavřinec Kladno o.s. 20.00 Lenka Grycová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00
10 Hana Klimešová SK Hlincovka, z.s. 20.00 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 20.00
11 Veronika Víšková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00 Lucie Pehalová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 20.00
12 Eliška Nováková Beachclub Strahov, z.s. 20.00 Martina Trpišovská Beachclub Strahov, z.s. 20.00
13 Alice Suchá TJ JUNIOR Brno, z.s. 15.00 Markéta Nedbálková 15.00
14 Markéta Janečková Tělocvičná jednota Sokol Šternberk 15.00 Simona Hronová Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 15.00
15 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 15.00 Renata Jakubcová S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 15.00
16 Gabriela Němčíková Tělocvičná jednota Sokol Šternberk 15.00 Eva Vingrálková TJ TATRAN LITOVEL, z.s. 15.00
17 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 10.00 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 10.00
© ČVS 2015-2018