Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Robby Bubble U12 série B / Brno (Centrum Viktoria)


kategorie: Chlapci + dívky
žebříček pro zapsání bodů: kraj Jihomoravský - U12
13. 4. 2024

ONLINE VÝSLEDKY A ROZPIS ZÁPASŮ ZDE

Rozdělení do jednotlivých lig je následující:

1. liga - hráči v hlavní soutěží (16 týmů) - začátek v 10:00 na Centrum Viktoria

  • Registrace do středy do 23:59
  • Platba startovného přes e-shop do čtvrtka 20:00 (na místě nebude možné platit startovné - v případě nezaplacení v tomto termínu, bude tým z turnaje odhlášen)
  • Dohlášky do čtvrtka 20:00
  • Žádosti o DK nejpozději do čtvrtka 10:00 na email info@beachturnaje.cz
  • Odhlášení do čtvrtka 20:00 (pak pouze s potvrzením od lékaře), případné propadnutí startovného
  • Přihlášení po konci registrace maximálně do naplnění kapacity 1. ligy
  • Minimální počet je 6 týmů
  • Špatně přidělené body a jiné námitky lze reklamovat do čtvrtka do 10:00 na email info@beachturnaje.cz, poté již námitky nebudou akceptovány
  • Body pro nasazení v turnaji jsou pouze body JMK

Partnerem turnaje kategorie JMK U12 je Robby Bubble.
Informace o registraci týmů a další podrobnosti naleznete v propozicích
Rozdělení do turnaje je vždy podle bodů
Startovné lze zaplatit pouze přes e-shop
300 Kč / hráč
Kontakt na organizátora: Lukáš Borek, 774444879

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Filip Janík START B6, z.s. 40.00 Matěj Paseka START B6, z.s. 40.00
2 Tessa Burian Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Stella Koláčková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
3 Antonín Chyťa START B6, z.s. 33.20 Mikuláš Konečný START B6, z.s. 33.20
4 Tadeáš Mikša START B6, z.s. 30.40 Sebastian Ošmera START B6, z.s. 30.40
5 Benjamín Mikša START B6, z.s. 28.00 Matěj Vrbas START B6, z.s. 28.00
5 Ela Rosíková START B6, z.s. 28.00 Stela Císařová START B6, z.s. 28.00
7 Viktorie Sofie Marečková START B6, z.s. 26.80 Agáta Pavelková START B6, z.s. 26.80
7 Nina Janošková START B6, z.s. 26.80 Viktorie Kužmová START B6, z.s. 26.80
9 Veronika Pohlodková BeachPunk Team z.s. 26.00 Pavlína Ševčíková BeachPunk Team z.s. 26.00
9 Adina Ošmerová START B6, z.s. 26.00 Dita Majerová START B6, z.s. 26.00
© ČVS 2015-2018