IDEASTAV CUP Český pohár / Praha (Pankrác, Domyno)


kategorie: Ženy
20. 7. 2013 - 21. 7. 2013

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 55.00 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 55.00
2 Adéla Machová 49.50 Lenka Grygarová 49.50
3 Vendula Haragová TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 44.00 Michaela Formánková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 44.00
4 Michaela Vorlová 38.50 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 38.50
5 Gabriela Kotvová Volejbalový klub Tuchlovice z.s. 33.00 Tereza Ostranská Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 33.00
6 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 33.00 Anna Šulcová - Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 33.00
7 Hana Třešňáková 33.00 Barbora Pilátová 33.00
8 Tereza Tobiášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 33.00 Soňa Nováková START B6, z.s. 33.00
9 Diana Jamborová SK HAMR, z.s. 22.00 Tereza Petrová 22.00
10 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 22.00 Klára Šrámková Beach Service club z.s. 22.00
11 Zuzana Dvořáková Prague beach team, z.s. 22.00 Renata Konopková Prague beach team, z.s. 22.00
12 Eliška Krejčí VSK MFF UK Praha, z.s. 22.00 Klára Zelinková Prague beach team, z.s. 22.00
13 Simona Valášková 22.00 Lenka Kurtinová VK AUSTIN Vsetín z.s. 22.00
14 Gabriela Kos TJ Meteor České Budějovice z.s. 22.00 Alice Suchá TJ JUNIOR Brno, z.s. 22.00
15 Eliška Nováková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 22.00 Martina Trpišovská Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 22.00
16 Zuzana Vojtíšková TJ Slavoj Břevnov z. s. 22.00 Ludmila Jelínková TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA BANÍK PŘÍBRAM 22.00
17 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 16.50 Marcela Zajíčková Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 16.50
18 Markéta Krotká Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. 16.50 Martina Jakubšová SK HAMR, z.s. 16.50
19 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 16.50 Nora Havlínová 16.50
20 Natalie Boušková Prague beach team, z.s. 16.50 Jitka Korecká Prague beach team, z.s. 16.50
21 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.50 Magdalena Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 16.50
22 Romana Elblová S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 16.50 Barbora Cidlíková Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 16.50
23 Vladimíra Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 16.50 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 16.50
24 Natalie Kolderová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 16.50 Hana Klimešová Volejbal Rudolfov, z.s. 16.50
25 Lenka Dudlová Prague beach team, z.s. 11.00 Markéta Nedbálková 11.00
26 Veronika Šnellyová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 11.00 Lucie Pehalová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 11.00
27 Zuzana Procházková 11.00 Tereza Špetlíková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 11.00
28 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 11.00 Michaela Sedláčková Knoblochová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 11.00
© ČVS 2015-2018