Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Staropramen Cool Super Cup / Praha


kategorie: Ženy
17. 8. 2013 - 18. 8. 2013
PROPOZICE Začátek kvalifikace v 16:00. Rozpis utkání v článku "Staropramen Cool Super Cup v Praze 16.-18.8.2013 - rozpis utkání" na cvf.cz.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Barbora Hermannová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 100.00 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 100.00
3 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 80.00 Michaela Vorlová 80.00
4 Hana Skalníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00 Patricia Voznicová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00
5 Karolína Řeháčková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 60.00 Michala Frank BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 60.00
6 Lenka Grygarová Vavřinec Kladno o.s. 60.00 Adéla Machová Prague beach team, z.s. 60.00
7 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 50.00 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 50.00
8 Kateřina Valková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 50.00 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 50.00
9 Eliška Krejčí Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 40.00 Klára Zelinková Prague beach team, z.s. 40.00
10 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 40.00 Anna Šulcová - Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 40.00
11 Eliška Nováková Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Martina Trpišovská Beachclub Strahov, z.s. 40.00
12 Tereza Tobiášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Soňa Nováková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 40.00
13 Kristýna Kolocová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 0.00 Markéta Sluková 0.00
14 Kateřina Muzikářová TJ OP Prostějov 30.00 Tereza Ostranská Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 30.00
15 Barbora Pilátová 30.00 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 30.00
16 Simona Valášková 30.00 Lenka Kurtinová VK AUSTIN Vsetín z.s. 30.00
17 Alice Suchá TJ JUNIOR Brno, z.s. 20.00 Gabriela Kos TJ Meteor České Budějovice z.s. 20.00
18 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 20.00 Tereza Petrová 20.00
19 Nora Havlínová 20.00 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 20.00
20 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 20.00 Lenka Grycová Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 20.00
21 Markéta Součková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 10.00 Lenka Cimpová Prague beach team, z.s. 10.00
22 Martina Jakubšová SK HAMR, z.s. 10.00 Barbora Cidlíková Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 10.00
23 Kamila Mrázová Prague beach team, z.s. 10.00 Hana Klimešová Volejbal Rudolfov, z.s. 10.00
24 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 10.00 Jana Setínková 10.00
25 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 10.00 Marcela Zajíčková Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 10.00
26 Anna Štěpánková 10.00 Radka Bejčková Prague beach team, z.s. 10.00
27 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 10.00 Kristýna Kolouchová Beachclub Strahov, z.s. 10.00
28 Anna Popková Sportovní klub Meteor Praha 10.00 Anna Komárková VK Brno, z.s. 10.00
© ČVS 2015-2018