Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Staropramen Cool Super Cup / Praha


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
17. 8. 2013 - 18. 8. 2013
PROPOZICE Začátek kvalifikace v 16:00. Rozpis utkání v článku "Staropramen Cool Super Cup v Praze 16.-18.8.2013 - rozpis utkání" na cvf.cz.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Barbora Hermannová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 100.00 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 100.00
3 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 80.00 Michaela Vorlová 80.00
4 Hana Skalníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00 Patricia Voznicová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00
5 Karolína Řeháčková Volejbalový klub Hronov, z.s. 60.00 Michala Frank Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 60.00
6 Lenka Boušová Tělocvičná jednota Sokol Modřany 60.00 Adéla Machová Prague beach team, z.s. 60.00
7 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 50.00 Nicole Schweiner Prague beach team, z.s. 50.00
8 Kateřina Valková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 50.00 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 50.00
9 Eliška Krejčí 40.00 Klára Zelinková Prague beach team, z.s. 40.00
10 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 40.00 Anna Šulcová - Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 40.00
11 Eliška Nováková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Martina Trpišovská 40.00
12 Tereza Tobiášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Soňa Nováková START B6, z.s. 40.00
13 Kristýna Kolocová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 0.00 Markéta Sluková Beachwell Pelhřimov 0.00
14 Kateřina Muzikářová TJ OP Prostějov 30.00 Tereza Ostranská Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 30.00
15 Barbora Pilátová 30.00 Magdalena Černá Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 30.00
16 Simona Valášková 30.00 Lenka Kurtinová VK AUSTIN Vsetín z.s. 30.00
17 Alice Suchá TJ JUNIOR Brno, z.s. 20.00 Gabriela Kos TJ Meteor České Budějovice z.s. 20.00
18 Diana Jamborová SK HAMR, z.s. 20.00 Tereza Petrová 20.00
19 Nora Havlínová 20.00 Anna Šotkovská Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 20.00
20 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 20.00 Lenka Grycová Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 20.00
21 Markéta Součková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 10.00 Lenka Cimpová 10.00
22 Martina Jakubšová TJ ABC Braník, z.s. 10.00 Barbora Cidlíková 10.00
23 Kamila Mrázová Prague beach team, z.s. 10.00 Hana Klimešová Volejbal Rudolfov, z.s. 10.00
24 Anna Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 10.00 Jana Setínková 10.00
25 Petra Hroníčková TJ Orion Praha, z.s. 10.00 Marcela Zajíčková Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 10.00
26 Anna Štěpánková Prague beach team, z.s. 10.00 Radka Bejčková Prague beach team, z.s. 10.00
27 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 10.00 Kristýna Kolouchová 10.00
28 Anna Popková Sportovní klub Meteor Praha 10.00 Anna Foktová VK Brno, z.s. 10.00
© ČVS 2015-2018