Staropramen Cool Super Cup / Praha


kategorie: Ženy
17. 8. 2013 - 18. 8. 2013
PROPOZICE Začátek kvalifikace v 16:00. Rozpis utkání v článku "Staropramen Cool Super Cup v Praze 16.-18.8.2013 - rozpis utkání" na cvf.cz.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Barbora Hermannová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 100.00 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 100.00
3 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 80.00 Michaela Vorlová 80.00
4 Hana Skalníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00 Patricia Voznicová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00
5 Karolína Řeháčková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 60.00 Michala Frank Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 60.00
6 Lenka Grygarová 60.00 Adéla Machová 60.00
7 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 50.00 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 50.00
8 Kateřina Valková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 50.00 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 50.00
9 Eliška Krejčí VSK MFF UK Praha, z.s. 40.00 Klára Zelinková Prague beach team, z.s. 40.00
10 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 40.00 Anna Šulcová - Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 40.00
11 Eliška Nováková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Martina Trpišovská Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 40.00
12 Tereza Tobiášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Soňa Nováková START B6, z.s. 40.00
13 Kristýna Kolocová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 0.00 Markéta Sluková 0.00
14 Kateřina Muzikářová TJ OP Prostějov 30.00 Tereza Ostranská Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 30.00
15 Barbora Pilátová 30.00 Magdalena Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 30.00
16 Simona Valášková 30.00 Lenka Kurtinová VK AUSTIN Vsetín z.s. 30.00
17 Alice Suchá TJ JUNIOR Brno, z.s. 20.00 Gabriela Kos TJ Meteor České Budějovice z.s. 20.00
18 Diana Jamborová SK HAMR, z.s. 20.00 Tereza Petrová 20.00
19 Nora Havlínová 20.00 Anna Šotkovská VK Brno, z.s. 20.00
20 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 20.00 Lenka Grycová Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 20.00
21 Markéta Součková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 10.00 Lenka Cimpová Prague beach team, z.s. 10.00
22 Martina Jakubšová SK HAMR, z.s. 10.00 Barbora Cidlíková Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 10.00
23 Kamila Mrázová Prague beach team, z.s. 10.00 Hana Klimešová Volejbal Rudolfov, z.s. 10.00
24 Anna Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 10.00 Jana Setínková 10.00
25 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 10.00 Marcela Zajíčková Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 10.00
26 Anna Štěpánková 10.00 Radka Bejčková Prague beach team, z.s. 10.00
27 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 10.00 Kristýna Kolouchová 10.00
28 Anna Popková Sportovní klub Meteor Praha 10.00 Anna Foktová VK Brno, z.s. 10.00
© ČVS 2015-2018