ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Letní pohár / Brno


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
24. 8. 2013
PROPOZICE Turnaj je jednodenní!

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Soňa Nováková START B6, z.s. 10.00 Tereza Tobiášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00
2 Romana Elblová S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 9.00 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 9.00
3 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 8.00 Anna Šulcová - Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 8.00
4 Martina Trpišovská 7.00 Eliška Nováková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 7.00
5 Simona Hronová Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 6.00 Markéta Janečková 6.00
6 Nicole Schweiner Prague beach team, z.s. 6.00 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.00
7 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 5.00 Lenka Grycová Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 5.00
8 Tereza Ostranská Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 5.00 Kateřina Muzikářová TJ OP Prostějov 5.00
9 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 4.00 Kristýna Kolouchová 4.00
10 Petra Hroníčková TJ Orion Praha, z.s. 4.00 Marcela Zajíčková Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 4.00
11 Alice Suchá TJ JUNIOR Brno, z.s. 4.00 Lucie Pehalová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 4.00
12 Anna Šotkovská Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 4.00 Nora Havlínová 4.00
13 Terezie Kamešová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.00 Lenka Dudlová Prague beach team, z.s. 3.00
14 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 3.00 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 3.00
© ČVS 2015-2018