Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Podještědská beachliga 2023/24 - 8.kolo - U20 dívky (ABV body) / Liberec


kategorie: U20 ženy
žebříček pro zapsání bodů: Podještědská beachliga 2023/2024 - U20 dívky
žebříček pro propsání bodů: ABV - U20 ženy
13. 4. 2024

Krajská soutěž Libereckého kraje.

Hala: Beach klub Liberec

Adresa: Na Skřivanech 15, Starý Harcov, LIBEREC, 46015

Kontaktní osoba: Martin Nečas tel. 606644154

Hlavní soutěž 16 týmů

Startovné 300,- Kč pár

začátek 13.4.2024 v 9:00 hod. (případná kvalifikace 12.4. 2024 v 18:00 hod,)

(Možnost získání bodů do ABV)

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápis Body propisJménoOddílBody zápis Body propis
1 Anna Ruckensteinerová Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. 25.00 15.00 Tereza Studená S V B C, z.s. 25.00 15.00
2 Sára Müllerová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 24.00 14.40 Nela Rajtrová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 24.00 14.40
3 Lenka Horáková VK Dukla Liberec 23.00 13.80 Magdaléna Teplíková Beach club Harcov - Liberec, z.s. 23.00 13.80
4 Emma Valerie Nosková Beach club Harcov - Liberec, z.s. 22.00 13.20 Ema Čechová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 22.00 13.20
5 Lenka Ruckensteinerová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 21.00 12.60 Anna Gschwentnerová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 21.00 12.60
6 Madlen Lokšová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 20.00 12.00 Eliška Muchová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 20.00 12.00
7 Ema Kupcová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 19.00 11.40 Helena Dousková Beach club Harcov - Liberec, z.s. 19.00 11.40
8 Vendula Bezvodová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 18.00 10.80 Anna Kuchařová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 18.00 10.80
9 Klárka Jachanová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 17.00 10.20 Natálie Ďuroňová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 17.00 10.20
10 Eliška Benešová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 16.00 9.60 Anna Musilová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 16.00 9.60
11 Valerie Pavlů Beach club Harcov - Liberec, z.s. 15.00 9.00 Jindřiška Hypšová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 15.00 9.00
14 Magdaléna Černá Beach club Harcov - Liberec, z.s. 12.00 7.20 Emma Kollertová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 12.00 7.20
15 Michaela Kapitánová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 11.00 6.60 Karolína Horanová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 11.00 6.60
© ČVS 2015-2018