Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

UNIQA Mistrovství České republiky / Opava


kategorie: Ženy
30. 8. 2013 - 31. 8. 2013

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 150.00 Barbora Hermannová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 150.00
2 Soňa Nováková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 135.00 Tereza Tobiášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 135.00
3 Hana Skalníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 120.00 Patricia Voznicová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 120.00
4 Michaela Vorlová 105.00 Hana Třešňáková 105.00
5 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 90.00
6 Lenka Grygarová Vavřinec Kladno o.s. 90.00 Adéla Machová Prague beach team, z.s. 90.00
7 Michala Frank Beachclub Strahov, z.s. 75.00 Karolína Řeháčková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 75.00
8 Eliška Krejčí Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 75.00 Klára Zelinková Prague beach team, z.s. 75.00
9 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 60.00 Anna Šulcová - Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 60.00
10 Tereza Petrová 60.00 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 60.00
11 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 60.00 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 60.00
12 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 60.00 Romana Elblová S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 60.00
13 Tereza Ostranská Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 45.00 Kateřina Muzikářová TJ OP Prostějov 45.00
14 Simona Valášková 45.00 Lenka Kurtinová VK AUSTIN Vsetín z.s. 45.00
15 Alice Suchá TJ JUNIOR Brno, z.s. 45.00 Gabriela Kos TJ Meteor České Budějovice z.s. 45.00
16 Markéta Janečková Tělocvičná jednota Sokol Šternberk 45.00 Simona Hronová Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 45.00
© ČVS 2015-2018