Reprezentace
22. 5. 2022
Ženy - přátelské utkání : SLO - CZK - Mislinja
Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Gala (celostátní), Brno


kategorie: Dívky U20
12. 6. 2010 - 13. 6. 2010

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Lenka Grygarová Vavřinec Kladno o.s. 40.00 Markéta Krotká Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. 40.00
2 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 36.00 Kamila Mrázová Prague beach team, z.s. 36.00
3 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 32.00 Ivana Chalupová S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 32.00
4 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 28.00 Patricia Voznicová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00
5 Nikola Vandasová SK Hlincovka, z.s. 24.00 Hana Klimešová SK Hlincovka, z.s. 24.00
6 Tereza Pelikánová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 24.00 Veronika Zachařová Volejbalový oddíl TJ Lanškroun, z.s. 24.00
7 Alice Suchá TJ JUNIOR Brno, z.s. 20.00 Veronika Víšková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00
8 Hana Třešňáková 20.00 Barbora Pilátová 20.00
9 Lucie Pehalová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 16.00 Sandra Skarková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00
10 Helena Vlková TJ Slovan Chabařovice, z.s. 16.00 Dominika Skořepová 16.00
11 Karolína Čizmaziová SVK 16.00 Zuzana Šajmovičová 16.00
12 Michaela Trandová 16.00 Nina Bubláková Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 16.00
13 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 12.00 Kateřina Rybková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 12.00
14 Šárka Vodenková 12.00 Štěpánka Gergelyová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 12.00
15 Vanda Vydrová 12.00 Gabriela Gergelyová 12.00
16 Natalja Erpsová 12.00 Štěpánka Kotrbová Sportovní klub Šťáhlavy, z.s. 12.00
17 Adéla Bittnerová 8.00 Marie Borůvková 8.00
18 Andrea Meluzínová 8.00 Tereza Fialová VK Moravská Slávia Brno, z.s. 8.00
19 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 8.00 Barbora Podušková Prague beach team, z.s. 8.00
20 Anna Kurková Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 8.00 Marie Kurková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 8.00
21 Tereza Malčánková 8.00 Eliška Málková Beach Service club z.s. 8.00
22 Michaela Rubková 8.00 Denisa Mühlhauserová 8.00
23 Vladimíra Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 8.00 Lucie Korbelová 8.00
24 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 8.00 Aneta Faksová VK Prostějov, spolek 8.00
© ČVS 2015-2018