Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Ústecký kraj beach - kategorie U18 dívky (ABV body) / Beach aréna Ústí, Ústí nad Labem


kategorie: U18 ženy
žebříček pro zapsání bodů: Ústecký kraj beach - kategorie U18 dívky
žebříček pro propsání bodů: ABV - U18 ženy
13. 4. 2024

Začátek turnaje: 9.00h, od 8.40h do 8.50h prezentace

Vklad : 300 Kč / pár

Pořadatel : KVS Ústeckého kraje ve spolupráci s Beach Arénou Ústí nad Labem

Místo : Beach Aréna Ústí nad Labem, roh ulice Masarykovy a U Stadionu

Míče : GALA – dodá pořadatel

Systém : max. 12 párů, nástavba dle počtu přihlášených

Bodování :  Průběžné pořadí po jednotlivých turnajích ovlivní nasazení do skupin při dalším turnaji. V každém turnaji budou vyhlášeny první 3 dvojice. Po finálovém turnaji bude vyhlášeno celkové pořadí jednotlivců ze všech turnajů. Bodová hodnota turnaje je 25.

Přihlášky: přihlašování přes VIS, přihlášení do středy do 23.59h v týdnu před turnajem.

Kontaktní osoba: Kateřina Hvězdová, tf: 776708214, email: katerina.hvezdova @seznam.cz

Garant a pořadatel: za Beach aréna Ústí Jiří Maier

V místě možnost občerstvení, k dispozici šatny a sprchy

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápis Body propisJménoOddílBody zápis Body propis
1 Anna Černá S V B C, z.s. 25.00 15.00 Valentýna Hnízdilová S V B C, z.s. 25.00 15.00
2 Barbora Vykusová Beach Aréna Ústí n. L., z.s. 22.50 13.50 Julie Körnerová Beach Aréna Ústí n. L., z.s. 22.50 13.50
3 Anna Šimková Beach Aréna Ústí n. L., z.s. 20.00 12.00 Tereza Hajšmanová Beach Aréna Ústí n. L., z.s. 20.00 12.00
4 Bára Zahradníková Volejbal Ústí nad Labem, z.s. 17.50 10.50 Tereza Thielová Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. 17.50 10.50
5 Rozálie Smržová Beach Aréna Ústí n. L., z.s. 15.75 9.45 Michaela Gabrielová Beach Aréna Ústí n. L., z.s. 15.75 9.45
6 Anna Korcová Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. 15.75 9.45 Tereza Trubačová Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. 15.75 9.45
7 Daniela Boušková Beach Aréna Ústí n. L., z.s. 15.00 9.00 Valentýna Javůrková Beach Aréna Ústí n. L., z.s. 15.00 9.00
8 Emma Šimková Volejbal Ústí nad Labem, z.s. 15.00 9.00 Veronika Vykusová Beach Aréna Ústí n. L., z.s. 15.00 9.00
9 Malena Ruiz Beach Aréna Ústí n. L., z.s. 12.50 7.50 Karolína Veselská Beach Aréna Ústí n. L., z.s. 12.50 7.50
10 Sofie Javůrková Beach Aréna Ústí n. L., z.s. 11.25 6.75 Viktorie Růžičková Beach Aréna Ústí n. L., z.s. 11.25 6.75
11 Veronika Svatková Beach Aréna Ústí n. L., z.s. 11.25 6.75 Martina Jasukevičová Beach Aréna Ústí n. L., z.s. 11.25 6.75
© ČVS 2015-2018