Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Decathlon Český pohár / Plzeň (oblastní)


kategorie: Dívky U20
18. 5. 2013
PROPOZICE Kvalifikace 17.5.2013 ve 12:00.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
0 Patricie Rozsypalová Tělovýchovná jednota Bohemians Praha 0 Adéla Kolesnáčová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 0
0 Kateřina Kloudová 0 Natálie Szep Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 0
0 Klára Macková TJ Lokomotiva Plzeň z.s. 0 Barbora Černá 0
1 Kateřina Valková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 20.00 Jana Forejtová Sportovní klub 15. základní školy v Plzni, z.s. 20.00
2 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00 Kateřina Pospíšilová Sportovní Klub školy ZŠ Mikulova Praha, spolek 18.00
3 Anna Popková Sportovní klub Meteor Praha 16.00 Anna Komárková VK Brno, z.s. 16.00
4 Věra Janderová Beachklub Ládví z.s. 14.00 Šárka Dostálová Tělocvičná jednota Sokol Kunratice 14.00
5 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 12.00 Nora Havlínová 12.00
6 Kateřina Marková TJ Lokomotiva Plzeň z.s. 12.00 Denisa Velíšková Sportovní klub 15. základní školy v Plzni, z.s. 12.00
7 Eva Klimešová SK Hlincovka, z.s. 12.00 Aneta Bláhová VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. 12.00
8 Michaela Jandová 12.00 Karolína Paulová TJ Lokomotiva Plzeň z.s. 12.00
9 Daniela Horáková Prague beach team, z.s. 8.00 Michaela Rákosová 8.00
10 Veronika Votrubová SK Hlincovka, z.s. 8.00 Tereza Votrubová SK Hlincovka, z.s. 8.00
11 Rosalie Jezlová 8.00 Veronika Kubíková 8.00
13 Kristýna Konopáčová 6.00 Kristýna Vršecká 6.00
14 Denisa Prokopová TJ Lokomotiva Plzeň z.s. 6.00 Tereza Čermáková 6.00
15 Tereza Randýsková Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 6.00 Magdaléna Pánková Beachklub Ládví z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018