Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Zimní pohár Pardubice - U16 dívky (ABV body) / Pardubice


kategorie: U16 ženy
žebříček pro zapsání bodů: Pardubický kraj - U16 žákyně
žebříček pro propsání bodů: ABV - U16 ženy
6. 4. 2024

Přihlašování na turnaj přes VIS.

Podrobné informace v přiložených propozicích (věkové omezení).

 

12:30 začátek prezentace, 13:00 start turnaje.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápis Body propisJménoOddílBody zápis Body propis
1 Veronika Panušová Beachpoint z. s. 25.00 15.00 Sofie Panchártková Beachpoint z. s. 25.00 15.00
2 Lenka Kubrychtová Beachpoint z. s. 22.50 13.50 Anežka Richterová Beachpoint z. s. 22.50 13.50
3 Adéla Orlíčková Beachpoint z. s. 20.00 12.00 Elen Procházková Beachpoint z. s. 20.00 12.00
4 Anežka Petrusová Beachpoint z. s. 17.50 10.50 Ella Rybová Volejbalový oddíl TJ Lanškroun, z.s. 17.50 10.50
5 Adéla Stránecká Beachpoint z. s. 15.75 9.45 Veronika Valentová Beachpoint z. s. 15.75 9.45
6 Magdaléna Žiačiková Beachpoint z. s. 15.75 9.45 Simona Šlégrová Beachpoint z. s. 15.75 9.45
7 Rozárie Kubínová Beachpoint z. s. 15.00 9.00 Natálie Staňková Beachpoint z. s. 15.00 9.00
8 Michaela Sodomková Beachpoint z. s. 15.00 9.00 Anna Marie Zimová Beachpoint z. s. 15.00 9.00
9 Anna Cempírková Beachpoint z. s. 12.50 7.50 Tereza Nováková Beachpoint z. s. 12.50 7.50
10 Valentýna Naumecová Beachpoint z. s. 11.25 6.75 Ester Vitáčková Beachpoint z. s. 11.25 6.75
© ČVS 2015-2018