Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Direct auto Český pohár 2* / Praha (BC Strahov)

Chodecká 2341, Praha - Břevnov
kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - muži
25. 5. 2024 - 26. 5. 2024

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE
-------------------------------

Poznámka 23.5. 2024

Kvalifikace se bude hrát na 4 kurtech

Poznámka 20.5. 2024

Změna ředitele turnaje: Jan Zvěřina, zverina@cvf.cz

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Donovan Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00 Jan Hadrava Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00
2 Jiří Mikulenka Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 81.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 81.00
3 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 72.00 Martin Melmuka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 72.00
4 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 63.00 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 63.00
5 Matyáš Ježek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 54.00 Adam Waber Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 54.00
5 Jan Štefko Tělocvičná jednota Sokol Brno I 54.00 Martin Pavlovský BeachPunk Team z.s. 54.00
5 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 54.00 Adam Štoček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 54.00
5 Martin Václavík Beachklub Ládví z.s. 54.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 54.00
9 Leo Williams RSA 36.00 Evgenii Matchin RUS 36.00
9 Tomáš Pála Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Ondřej Šotola Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 36.00
9 Matyáš Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Tadeáš Milichovský VK Brno, z.s. 36.00
9 David Svrček BeachPunk Team z.s. 36.00 Michal Borski Tělovýchovná jednota Sokol Nýdek, z.s. 36.00
9 Marek Šulc VK Lvi Praha, z.s. 36.00 Martin Hladík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 36.00
9 David Lenc Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Mikuláš Plšek Beachpoint z. s. 36.00
9 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 36.00 František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 36.00
9 Richard Vacenovský SK PROSEK PRAHA 36.00 Jiří Toman VK Lvi Praha, z.s. 36.00
17 Jan Žídek Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 18.00 Šimon Bambas Volejbalový klub Příbram z.s. 18.00
17 Jan Charousek TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 18.00 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 18.00
17 Pavel Blaschke TJ ASTRA Zahradní Město, z.s. 18.00 Tomáš Beneš VK Sever Žatec, z.s. 18.00
17 Teodor Richard Schinko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00 Ondřej Kuliš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00
17 Jan Beran Beach Service club z.s. 18.00 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 18.00
17 Lukáš Olšanský Prague beach team, z.s. 18.00 Filip Rieger Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00
17 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 18.00 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 18.00
17 Martin Toufar Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00 Kryštof Kvíčala Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 18.00
25 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 9.00 Jakub Gála Kladno volejbal cz 9.00
25 Tobiáš Brňák Prague beach team, z.s. 9.00 Marek Pohl Beach Service club z.s. 9.00
25 František Knobloch Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 9.00
25 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 9.00 Filip Rydval Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00
25 Karel Tušek Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 9.00 Martin Schuma Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00
25 Jan Kodídek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00 Jan Krča VK Lvi Praha, z.s. 9.00
25 Šimon Priadka SVK 9.00 Ondřej Horníček BeachPunk Team z.s. 9.00
25 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 9.00 Vítězslav Šimek Beach Service club z.s. 9.00
33 Erich Winkler Beach Service club z.s. 4.50 Jan Leden Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 4.50
35 Milan Moník VK Lvi Praha, z.s. 2.25 Jan Štětka SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 2.25
35 Adam Mrázek Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 2.25 David Masař Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 2.25
35 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 2.25 Jan Neuschaefer Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 2.25
35 Ihor Skvortsov UKR 2.25 Juraj Kozic SVK 2.25
35 Marek Kučera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 2.25 David Vyoral Prague beach team, z.s. 2.25
35 Jonáš Ehrenberger Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 2.25 František Mlejnecký Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 2.25
© ČVS 2015-2018