Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Český pohár / Prostějov (celostátní)


kategorie: Dívky U20
22. 6. 2013 - 23. 6. 2013

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 40.00 Nora Havlínová 40.00
2 Anna Popková Sportovní klub Meteor Praha 36.00 Anna Komárková VK Brno, z.s. 36.00
3 Vladimíra Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 32.00 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 32.00
4 Šárka Dostálová Tělocvičná jednota Sokol Kunratice 28.00 Věra Janderová Beachklub Ládví z.s. 28.00
5 Eliška Hrabová TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší "z.s." 24.00 Anna Kurková Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 24.00
6 Veronika Písková 24.00 Tereza Kotlasová Beachclub Strahov, z.s. 24.00
7 Gabriela Gergelyová 20.00 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 20.00
8 Barbora Jochmanová Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice 20.00 Simona Haluzová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00
9 Jana Forejtová Sportovní klub 15. základní školy v Plzni, z.s. 16.00 Denisa Velíšková Sportovní klub 15. základní školy v Plzni, z.s. 16.00
10 Karolína Janoušková 16.00 Veronika Vraná SC SPIRIT Říčany, z.s. 16.00
11 Rebeka Hanková 16.00 Kateřina Pospíšilová Sportovní Klub školy ZŠ Mikulova Praha, spolek 16.00
12 Zuzana Vajsarová Volejbalový klub Hronov, z.s. 16.00 Silvie Hejzlarová Volejbalový klub Hronov, z.s. 16.00
13 Michaela Jandová 12.00 Karolína Paulová TJ Lokomotiva Plzeň z.s. 12.00
14 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 12.00 Klára Střížová 12.00
15 Anna Marie Lauermannová Sportovní klub Meteor Praha 12.00 Kateřina Vodáková TJ Baník Svatava, z.s. 12.00
16 Klára Trunečková Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 12.00 Eliška Trunečková Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 12.00
17 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 8.00 Julie Havlínová Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 8.00
18 Denisa Prokopová TJ Lokomotiva Plzeň z.s. 8.00 Tereza Čermáková 8.00
19 Štěpánka Hawerlandová TJ JUNIOR Brno, z.s. 8.00 Veronika Lésková 8.00
20 Patricie Rozsypalová Tělovýchovná jednota Bohemians Praha 8.00 Kristýna Vršecká 8.00
21 Barbora Mikšátková 8.00 Kateřina Zukalová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00
© ČVS 2015-2018