Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Český pohár / Brno (celostátní)


kategorie: Dívky U20
13. 7. 2013 - 14. 7. 2013
PROPOZICE Hrát se bude pavouk 24 - na 2 porážky, turnaj bude dvoudenní - není žádná kvalifikace. Start 09:00.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Nora Havlínová 40.00 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 40.00
2 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Gabriela Gergelyová 36.00
3 Anna Popková Sportovní klub Meteor Praha 32.00 Anna Komárková VK Brno, z.s. 32.00
4 Šárka Dostálová Tělocvičná jednota Sokol Kunratice 28.00 Věra Janderová Beachklub Ládví z.s. 28.00
5 Kateřina Marková TJ Lokomotiva Plzeň z.s. 24.00 Kateřina Valková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 24.00
6 Tereza Kotlasová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Veronika Písková 24.00
7 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 20.00 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 20.00
8 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 20.00 Vladimíra Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 20.00
9 Eliška Hrabová TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší "z.s." 16.00 Anna Kurková Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 16.00
10 Jana Forejtová Sportovní klub 15. základní školy v Plzni, z.s. 16.00 Denisa Velíšková Sportovní klub 15. základní školy v Plzni, z.s. 16.00
11 Kateřina Pospíšilová Sportovní Klub školy ZŠ Mikulova Praha, spolek 16.00 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 16.00
12 Zuzana Vajsarová Volejbalový klub Hronov, z.s. 16.00 Silvie Hejzlarová Volejbalový klub Hronov, z.s. 16.00
13 Anna Marie Lauermannová Sportovní klub Meteor Praha 12.00 Kateřina Vodáková TJ Baník Svatava, z.s. 12.00
14 Denisa Prokopová TJ Lokomotiva Plzeň z.s. 12.00 Tereza Čermáková 12.00
15 Klára Trunečková Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 12.00 Eliška Trunečková Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 12.00
16 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 0.00 Tereza Randýsková Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 0.00
17 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 8.00 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 8.00
18 Karolína Paulová TJ Lokomotiva Plzeň z.s. 8.00 Barbora Černá 8.00
19 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 8.00 Veronika Lésková 8.00
20 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 8.00
21 Kristýna Čapková 8.00 Zuzana Kožnárková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00
22 Kateřina Flajšingerová Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna 8.00 Kristýna Pavlovská BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00
© ČVS 2015-2018