Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Letní pohár / Praha (Střešovice)


kategorie: Ženy
10. 8. 2013 - 11. 8. 2013

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Eliška Krejčí Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 20.00 Klára Zelinková Prague beach team, z.s. 20.00
2 Kateřina Muzikářová TJ OP Prostějov 18.00 Tereza Ostranská Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 18.00
3 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 16.00 Gabriela Kotvová Volejbalový klub Tuchlovice z.s. 16.00
4 Anna Šulcová - Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 14.00
5 Lenka Kurtinová VK AUSTIN Vsetín z.s. 12.00 Simona Valášková 12.00
6 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 12.00 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 12.00
7 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 10.00 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 10.00
8 Tereza Petrová 10.00 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 10.00
9 Veronika Víšková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 8.00 Alice Suchá TJ JUNIOR Brno, z.s. 8.00
10 Martina Trpišovská Beachclub Strahov, z.s. 8.00 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 8.00
11 Vladimíra Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 8.00 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 8.00
12 Martina Jakubšová SK HAMR, z.s. 8.00 Barbora Cidlíková Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 8.00
13 Lenka Grycová Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 6.00 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 6.00
14 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 6.00 Nora Havlínová 6.00
15 Věra Janderová Beachklub Ládví z.s. 6.00 Šárka Dostálová Tělocvičná jednota Sokol Kunratice 6.00
16 Anna Komárková VK Brno, z.s. 6.00 Anna Popková Sportovní klub Meteor Praha 6.00
17 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 4.00 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 4.00
18 Kristýna Kolouchová Beachclub Strahov, z.s. 4.00 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 4.00
19 Rebeka Hanková 4.00 Terezie Kamešová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.00
20 Lenka Cimpová Prague beach team, z.s. 4.00 Markéta Součková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 4.00
21 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 4.00 Veronika Vraná SC SPIRIT Říčany, z.s. 4.00
© ČVS 2015-2018