ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Letní pohár / Praha (Střešovice)


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
10. 8. 2013 - 11. 8. 2013

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Eliška Krejčí 20.00 Klára Zelinková Prague beach team, z.s. 20.00
2 Kateřina Muzikářová TJ OP Prostějov 18.00 Tereza Ostranská Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 18.00
3 Tereza Vaňková 16.00 Gabriela Kotvová Volejbalový klub Tuchlovice z.s. 16.00
4 Anna Šulcová - Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 14.00
5 Lenka Kurtinová VK AUSTIN Vsetín z.s. 12.00 Simona Valášková 12.00
6 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 12.00 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 12.00
7 Magdalena Černá Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 10.00 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 10.00
8 Tereza Petrová 10.00 Diana Jamborová SK HAMR, z.s. 10.00
9 Veronika Víšková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 8.00 Alice Suchá TJ JUNIOR Brno, z.s. 8.00
10 Martina Trpišovská 8.00 Anna Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 8.00
11 Vladimíra Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 8.00 Barbora Rédl Adamčíková VK Brno, z.s. 8.00
12 Martina Jakubšová TJ ABC Braník, z.s. 8.00 Barbora Cidlíková 8.00
13 Lenka Grycová Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 6.00 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 6.00
14 Petra Hroníčková TJ Orion Praha, z.s. 6.00 Nora Havlínová 6.00
15 Věra Janderová Beachklub Ládví z.s. 6.00 Šárka Vojtová Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 6.00
16 Anna Foktová VK Brno, z.s. 6.00 Anna Popková Sportovní klub Meteor Praha 6.00
17 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 4.00 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 4.00
18 Kristýna Kolouchová 4.00 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 4.00
19 Rebeka Hanková Prague beach team, z.s. 4.00 Terezie Kamešová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.00
20 Lenka Cimpová 4.00 Markéta Součková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 4.00
21 Anna Šotkovská Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 4.00 Veronika Vraná SC SPIRIT Říčany, z.s. 4.00
© ČVS 2015-2018