ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Halové MČR


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
6. 3. 2010 - 7. 3. 2010
Body z halového mistrovství ČR jsou do žebříčky přepočítávány na základě rozhodnutí VV ABV ČVS

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Hana Skalníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00 Lenka Háječková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 20.00
3 Markéta Sluková Beachwell Pelhřimov 16.00 Kristýna Kolocová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 16.00
7 Barbora Hermannová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.00 Eva Weissová 10.00
8 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 10.00 neznámá hráčka 0.00
9 Adéla Chalcarzová 8.00 Anna Šulcová - Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 8.00
10 Dana Fučíková TJ ABC Braník, z.s. 8.00 Michaela Vorlová 8.00
11 Michala Frank Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 8.00 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 8.00
12 Kateřina Jelínková Prague beach team, z.s. 8.00 Hana Dopitová VSK ČVUT Praha z.s. 8.00
13 Eliška Krejčí 6.00 Zuzana Vojtíšková TJ Slavoj Břevnov z. s. 6.00
14 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 6.00 Klára Šrámková Beach Service club z.s. 6.00
15 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 6.00 Ivana Beinhauerová S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 6.00
17 Lenka Knězová 4.00 Marcela Zajíčková Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 4.00
18 Kateřina Pešťáková 4.00 Hana Valešová 4.00
21 Alice Suchá TJ JUNIOR Brno, z.s. 2.00 Veronika Víšková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 2.00
22 Kamila Mrázová Prague beach team, z.s. 2.00 Barbora Davidová 2.00
23 Blanka Slováčková 2.00 Veronika Tichá 2.00
© ČVS 2015-2018