Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Český pohár (oblastní) / Opava


kategorie: Dívky U20
11. 5. 2014

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Anna Kurková Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 30.00 Eliška Hrabová TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší "z.s." 30.00
2 Klára Trunečková Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 27.00 Eliška Trunečková Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 27.00
3 Kristýna Pavlovská BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Veronika Lésková 24.00
4 Kateřina Flajšingerová Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna 21.00 Klára Střížová 21.00
5 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 18.00 Michaela Klimešová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 18.00
6 Adéla Halátková Volejbalový klub Kylešovice, z.s. 18.00 Vladimíra Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 18.00
7 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 18.00 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 18.00
8 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
9 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 12.00 Kateřina Kvapilová VK Prostějov, spolek 12.00
10 Zuzana Kožnárková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
11 Veronika Černíková SK Duhovka Břeclav, z.s. 12.00 Kristýna Čapková 12.00
12 Kateřina Melová 12.00 Kateřina Mazáčová 12.00
13 Tereza Pitrová 9.00 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 9.00
14 Veronika Šikralová VK Brno, z.s. 9.00 Kristýna Horáková 9.00
15 Alžběta Pospíšilová Happy Sport Opava, z.s. 9.00 Jana Hromadová Happy Sport Opava, z.s. 9.00
16 Petra Reichertová TJ Lokomotiva Plzeň z.s. 9.00 Valentyna Magnusková 9.00
17 Vendula Píšalová 6.00 Natálie Žůrková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 6.00
18 Veronika Hromadová 6.00 Rozálie Lahutová 6.00
© ČVS 2015-2018