Staropramen Cool Český pohár / Praha, Ládví


kategorie: Muži
17. 5. 2014 - 18. 5. 2014

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 David Lenc Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 70.00 David Kufa SK HAMR, z.s. 70.00
2 Robert Kufa Beach Service club z.s. 63.00 Jan Hadrava Tělocvičná jednota Sokol Brno I 63.00
3 Martin Lébl TJ ABC Braník, z.s. 56.00 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 56.00
4 Martin David Kladno volejbal cz 49.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 49.00
5 Jaroslav Pavlas Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 42.00 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 42.00
6 Petr Sedláček 42.00 Stanislav Vachoušek Volejbal Praga, z. s. 42.00
7 Ondřej Přidal VK Lvi Praha, z.s. 35.00 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 35.00
8 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 35.00 Michal Koláček Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 35.00
9 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 28.00 Luděk Filip TJ NETOLICE 1892, z.s. 28.00
10 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 28.00 Radek Wencl Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 28.00
11 Tomáš Salava Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 28.00 Ondřej Hromádko Prague beach team, z.s. 28.00
12 Tomáš Michalec Beach Volley Club Olomouc 28.00 Dalibor Michalec Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 28.00
13 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 21.00 Tomáš Mužík Tělocvičná jednota Sokol Modřany 21.00
14 Petr Boula 21.00 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 21.00
15 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 21.00 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 21.00
16 Ján Namešanský SVK 21.00 Michal Hovorka SVK 21.00
17 Tomáš Pála Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 14.00 Petr Šanda TJ NETOLICE 1892, z.s. 14.00
18 Jakub Gála Kladno volejbal cz 14.00 Michael Hadrava Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 14.00
19 Michal Růčka Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 14.00 Vladek Pavelka Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 14.00
20 Boris Perušič VSK MFF UK Praha, z.s. 14.00 Ondřej Perušič Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 14.00
21 Martin Lacný 14.00 Jaroslav Pešťák Beach Service club z.s. 14.00
22 Tomáš Ostranský TJ TESLA BRNO z.s. 14.00 Lukáš Brídl Volejbalové sdružení Drásov 14.00
23 Tomáš Biječek 14.00 Martin Kadlc Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 14.00
24 Michael Gottwald Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 14.00 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00
25 Tomáš Váňa 7.00 Štěpán Trojan Kladno volejbal cz 7.00
26 Viktor Pak 7.00 Petr Minařík 7.00
27 Michal Hons Prague beach team, z.s. 7.00 David Hroníček Prague beach team, z.s. 7.00
28 Matyáš Démar Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 7.00 Tomáš Hakl VK Lvi Praha, z.s. 7.00
29 Jan Zvěřina Prague beach team, z.s. 7.00 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 7.00
30 Michal Palas Beach Service club z.s. 7.00 Martin Chlupáč Beach Service club z.s. 7.00
31 Ondřej Prokop Beach Service club z.s. 7.00 Václav Berčík Tělocvičná jednota Sokol Brno I 7.00
32 Michael Kuryl Sport club K3 z.s. 7.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 7.00
33 Petr Svoboda Sportovní klub Meteor Praha 3.50 Jiří Přibyl Sportovní klub Meteor Praha 3.50
34 Dominik Ducháč VK Dukla Liberec 3.50 Jiří Plachý TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 3.50
35 Jan Čmelík 3.50 Filip Masri Prague beach team, z.s. 3.50
36 Martin Votrubec Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 3.50 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 3.50
37 Martin Bárta Beach Service club z.s. 3.50 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 3.50
38 Lukáš Havlíček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 2.00 Dominik Šesták TJ Slavoj Pacov 2.00
39 Milan Bartl BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 2.00 David Stránský BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 2.00
40 Petr Tlustý Beachklub Ládví z.s. 2.00 Roman Bednarčík Beachklub Ládví z.s. 2.00
41 Martin Havlín 2.00 Kryštof Havlín BEACHVOLEJBALOVÁ AKADEMIE z.s. 2.00
© ČVS 2015-2018