Staropramen Cool Český pohár / Praha, Ládví


kategorie: Ženy
17. 5. 2014 - 18. 5. 2014

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Kristýna Kolocová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 70.00 Markéta Sluková 70.00
2 Lenka Háječková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 63.00 Soňa Nováková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 63.00
3 Joanna Kiatr 56.00 Martyna Wardak 56.00
4 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 49.00 Karolína Řeháčková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 49.00
6 Michaela Bláhová Kladno volejbal cz 42.00 Veronika Výborná TJ Slovan Chabařovice, z.s. 42.00
7 Michaela Vorlová 35.00 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 35.00
8 Eliška Krejčí Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 35.00 Lenka Kurtinová VK AUSTIN Vsetín z.s. 35.00
9 Hana Třešňáková 28.00 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 28.00
10 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 28.00 Martina Jakubšová SK HAMR, z.s. 28.00
11 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 28.00
12 Silvia Poszmiková SVK 28.00 Lucia Michalovičová SVK 28.00
13 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 21.00 Eliška Nováková Beachclub Strahov, z.s. 21.00
14 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 21.00 Hana Klimešová SK Hlincovka, z.s. 21.00
15 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 21.00 Veronika Nucová 21.00
16 Anna Fauová Sportovní klub Meteor Praha 21.00 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 21.00
17 Klára Zelinková Prague beach team, z.s. 14.00 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 14.00
18 Tereza Petrová 14.00 Tereza Ostranská TJ JUNIOR Brno, z.s. 14.00
19 Alice Suchá TJ JUNIOR Brno, z.s. 0.00 Gabriela Kos TJ Meteor České Budějovice z.s. 0.00
20 Klára Kotasová Volejbalový klub Kylešovice, z.s. 14.00 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 14.00
21 Kamila Mrázová Prague beach team, z.s. 14.00 Simona Hronová Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 14.00
22 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 14.00 Jana Setínková 14.00
23 Lenka Dudlová Prague beach team, z.s. 14.00 Kamila Licková Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 14.00
24 Nora Havlínová 14.00 Kristýna Kolouchová Beachclub Strahov, z.s. 14.00
25 Natalie Boušková Prague beach team, z.s. 7.00 Jitka Korecká Prague beach team, z.s. 7.00
26 Eliška Marečková TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 7.00 Michaela Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 7.00
27 Julie Havlínová Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 3.50 Kateřina Pospíšilová Sportovní Klub školy ZŠ Mikulova Praha, spolek 3.50
28 Vladimíra Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 3.50 Adéla Halátková Volejbalový klub Kylešovice, z.s. 3.50
29 Rebeka Hanková 3.50 Anna Komárková VK Brno, z.s. 3.50
30 Adriana Přibylová TJ OP Prostějov 3.50 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 3.50
31 Eva Štorková Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 3.50 Alžběta Löblová Beachklub Ládví z.s. 3.50
32 Hana Maisnerová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 3.50 Lucie Robeau Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.50
33 Veronika Vraná SC SPIRIT Říčany, z.s. 3.50 Veronika Písková 3.50
34 Kristýna Posltová 3.50 Julie Karolína Čapková 3.50
© ČVS 2015-2018